Чистикова Дар'я

Надійна фіксація

Надійна фіксація

Корекція брів за допомогою пінцету з попереднього допису зроблена👌 Тепер потрібно надійно їх зафіксувати. Для цього на допомогу прийде — фіксуючий гель для брів від Joly:Lab >>>

Флакончик з гелем знаходиться у картонній коробочці, на котрій відображена основна інформація.

Сам флакончик білий та не прозорий, дублює частину інформації з коробочки в тому числі по термінам використання. Об'єм засобу аж 10 мл, думаю вистачить надовго.

Обмежувач працює справно, чудово дозує гель, залишаючи оптимальну кількість продукту. Її вистачає прочесати обидві брови👌

Щіточка у гелю велика та пухнаста, як у туші, вона чудово захоплює та прочісує кожну волосину брів.

Гель прозорий, має консистенцію середньої щільності. Одразу трохи липне, але буквально за хвилину-дві повністю висихає та ніяк не відчувається.

Аромат гелю дуже приємний, вишневий з нотками міцного алкоголю🍒

По складу, з корисного є:

✔️Гліцерин: зволожує волоски і зволожує шкіру, що оточує брови, допомагає зберігати їх гладкими і здоровими.

✔️Кератин: протеїн, який зміцнює волосся і покращує їхню структуру.

✔️Касторова олія: сприяє росту волосків, підвищує їх еластичність та надає блиску.

Одразу скажу, що гель мені сподобався. Його приємно наносити, він ніяк не відчувається на обличчі та чудово фіксує мої відносно слухняні та невибагливі брови.

Результат тримається стійко весь день. Виглядає гарно та натурально, без залізного ефекту чи прилизаності.

З плюсів можу відзначити те, що гель не залишає білого (чи будь-якого взагалі) нальоту 👍

Ну і аромат, він чарівний. Кажуть, що він схожий на Lost Cherry, шкода, що відчутний він тільки при нанесенні 🥹

За підсумком вважаю, що Brow Fix Gel гарний та достойний варіант для приборкання брів на щодень👌