DARIIAKOVACH

BIOSELECT ПІНКА ДЛЯ ВМИВАННЯ

BIOSELECT ПІНКА ДЛЯ ВМИВАННЯ

Привіт, красунечки🕊️

Сьогодні поділюсь враженнями про пінку для вмивання, я користуюсь вже довготривалий період і мені є що сказати

BIOSELECT ПІНКА ДЛЯ ВМИВАННЯ

Інгредієнти: конопля, оливкова олія, пантенол, протеїни

Особливість: веганська, не тестувалося на тваринах

Спеціальні сертифікати: cosmebio, cruelty free, ecocert, icea, vegan

Формула засобу: 3 в 1, без вазеліну, без силікону, з гліцерином

СКЛАД:

aqua, ocamidopropyl betaine, sodium lauroyl sarcosinate, sodium ccoco-glucoside tartrate, benzyl alcohol, sodium lauroyl glutamate, panthenol, olivoyl hydrolyzed wheat protein, parfum, sodium chloride, sodium benzoate, citric acid, dehydroacetic acid, glycerin, tetrasodium glutamate diacetate, cannabis sativa seed oil, olea europaea fruit oil, olea europaea leaf extract.

Продукт містить органічну оливкову олію, екстракт оливкового листя та конопляну олію. Ці інгредієнти нейтралізують дію вільних радикалів, захищають епідерміс від передчасного старіння.

Упакування

Дуже мила пластикова баночка з дозатором та захисним ковпачком

На наліпці є вся потрібна інформація

Консистенція

Немов хмарки наношу на обличчя, така ніжна, пухка пінка. Вистачає насправді 1-2 натиски на все обличчя, вона дуже економна

Аромат

Надзвичайно приємний, він натуральний але такий, більше квітковий аніж травʼяний

Пінка дуже гарно очищує шкіру, макіяж я змиваю міцелярною водою, а потім пінкою, адже пінка-це 2 етап очищення ввечері. Зранку нею вмиватись одне задоволення, тому що шкіра зволожена, велюрова і мʼяка після неї

(Відео рутини засобами ось тут:https://club.makeup.com.ua/looks/43516/)

Абсолютно жодних негативних проявів на шкірі, вона чиста, гарна і свіжа

Мені пінка дуже сподобалась, у мене чутливий і нормальний тип шкіри

Я можу сміливо радити її вам, бо за ~350грн ви отримуєте пінку мінімум на пів року, вона справді дуже економна. А ваша шкіра вам буде вдячна за якісне і дбайливе очищення

Обіймаю 🤍