Ta_nyaaaaaaa

Очищуюча пінка для вмивання 3-в-1 Bioselect

Очищуюча пінка для вмивання 3-в-1 Bioselect
Очищуюча пінка для вмивання 3-в-1 Bioselect
Очищуюча пінка для вмивання 3-в-1 Bioselect

Привіт, красуні!)

Я, як власниця комбінованої, чутливої, проблемної шкіри завжди стараюся обирати косметику з безпечним складом.

Так у мої руки потрапила пінка для вмивання Bioselect.

Цей бренд зацікавив мене за багатьма пунктами.

Передусім, країна-виробник Греція. Мій брат був у цій країні не один рік, звідки привозив цікаві позиції косметики. А його розповіді про місцевий колорит, культуру глибоко засіли у моїй голові, створили мрію побувати там.

Отож хотілося зануритися глибше і познайомитися детальніше з косметикою країни.

По-друге, уся косметика бренду є веганською. Не тестується на тваринах.

По-третє, має спеціальні сертифікати cosmebio, cruelty free, ecocert, icea, vegan.

Знаю, що це багатьом важливо.

Очищуюча пінка для вмивання 3-в-1 Bioselect
Очищуюча пінка для вмивання 3-в-1 Bioselect

Продукт міститься у флаконі з мега зручним дозатором - піноутворювачем.

Об‘єм баночки становить 100 мл.

Ціна стартує від 270 грн.

Пінка має делікатну формулу, завдяки якій легко видаляє залишки забруднень і декоративної косметики.

Вона містить:

🌿 органічну оливкову олію

🌿 екстракт оливкового листя

🌿 конопляну олію

🌿 пантенол

🌿 гідралізовані протеїни пшениці

Загалом склад натуральний. Він не містить SLES-SLS!

Ця пінка підходить для всіх типів шкіри обличчя, у тому числі чутливої. Це дуже важливо для мене, так як моя шкіра дуже чутлива.

Консистенція. При натиску на дозатор я отримую щедру дозу щільної, пухкої і високої пінки, яка тримає форму.

Аромат. Так як продукція натуральна, і склад відповідно теж, то має запах трав. Однак він не набридає, бо не є дуже інтенсивним.

Точніше найбільш потужний запах саме з флакону, а при нанесенні на обличчя, масажуванні я її майже не відчуваю. Після змиття пінки аромату трав на обличчі не залишається.

До речі, помічала, що багато дівчаток у клубі люблять трав’яні аромати і на уральского продукцію. Отож вам ця пінка точно сподобається. А далі про особливості та дію.

Пінку я використовую двічі на день: зранку та ввечері.

Для якісного очищення мені достатньо 1-1,5 натиски помпи дозатора. Так я отримую порцію пухкої, стійкої піни.

Вона делікатно очищує, не подразнюючи шкіру. Після змивання я відчуваю свіжість, чистоту, м'якість шкіри.

При цьому всьому шкіра не пересушена, немає відчуття очищення "до скрипу".

Таке делікатне очищення трапилося мені дуже вчасно, бо від адапалену шкіра добряче сохне, тому ця пінка виявилася для мене гарним варіантом для засобу для вмивання.

Крім того, протягом часу використання пінки 3в1 я помітила, що стан шкіри покращився. З нею я більше не стикаюся з почервонінням після вмивання, подразненням чи сухістю.

З жодними алергічними реакціями, наголошуючи на натуральному складі зазначу, я не стикнулася.

Таким чином Bioselect стала однією з найулюбленіших пінок для вмивання. Вона мені сподобалася значно більше, ніж Sane, про яку я дуже позитивно відгукуюся у клубі 💚