DARIIAKOVACH

NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil

NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil

Привіт, красунечки 🕊️

Сьогодні покажу вам свою beauty покупку, у вигляді олівчика від Nyx

Це мій перший олівчик, я якось пропустила тренд на них, тому знайомлюсь вперше

NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil

Склад:

Sorbitan Isostearate, Isocetyl Stearate,Phenyl Trimethicone, Polyethylene, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax,Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Unsaponifiables, Beeswax, SimmondsiaChinensis (Jojoba) seed oil, Caprylic/Capri Triglyceride, Nylon-12,Octyldodecanol, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Silica, CoperniciaCerifera (Carnauba) Wax, Hydrogenated, Coconut Oil, Tocopherol,VP/Hexadecene Copolymer, Stearalkonium Hectorite, StearylGlycyrrhetinate, Propylparaben, Prolylene Carbonate.

Не знаю для чого вам це, але нехай буде

Виробники обіцяють бездоганний вигляд губ з цим олівчиком і різноманітність кольорів

З другим погоджуюсь, бо вибір величезний і я ледь обрала. Але все ж мені хотілось щось з легкою розовинкою, а не чистий нюд

Упакування

Олівчик виконаний з дерева, пофарбований в чорний, лаконічний дизайн. Вся інформація потрібна є на олівчику

Ковпачок з пластику

Вигляд і нанесення

Наноситься олівчик дуже легко, я фанатка деревʼяних олівців, тому мені подобалось працювати ним

Але, (на губах нижче ви побачите), він залишає такі крупинки. Їх можна зняти, але це витрачається час. Також у мене завжди сухі губи з кірочками і відповідно він їх підкреслив

Та це олівець, від нього я не очікувала зволоження

Колір

Mauve дуже гарний відтінок. Я боялась, що буде синюшний або дуже яскравий рожевий. Але я в захваті від кольору

Такий і хотіла, щоб нюд але йшов у рожевий

Власне, на губах ви бачите колір, в тіні і на сонці відкривається по-різному

Я особисто задоволена, хоч і є деякі нюанси, наприклад той самий Pastel наноситься легше і без крупинок.

Та і цінова категорія нижча

Чи повторила б я ще? Думаю, що так, бо мені подобається колір, олівчик тримається довго і довше ніж Pastel, витримує не жирний перекус, а вода на нього взагалі ніяк не впливає

А як вам колір? Чи подобаються олівчики Nyx?

Обіймаю 🤍