Anna GOLD

#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!

#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!

#lovemakeupclub Перетворення з гадкого каченяти в прекрасного лебедя! Як Знайти в собі жіночу індивідуальність, неповторність, унікальність?

Найбільший ефект досягається, коли мама з дитинства вчить любити себе маленьку дівчинку і завжди підкреслює її унікальність і словами і вчить це робити за допомогою індивідуального підбору одягу, образу та іншого, що підкреслює достоїнства дівчинки, не завжди зважаючи на моду. Мені пощастило, в мене була саме така мама: гарна, горда, як кажуть рокова жінка.

В дитинстві я була дуже худенька дівчинка, з дуже худенькими ніжками, навіть вважала їх трохи кривими. Риси обличчя також були не такі як у ляльки : маленькі очі, трохи схожі на азіатський тип, високий, видовжений ніс. ще й окуляри носила. Із незаперечних явних плюсів були густе пишне волосся і дуже вузька талія. І саме на ці плюси мама завжди робила акцент в одязі і зачісці(в мене усе життя з середньої школи і досі було дуже довге волосся) Але навіть мамині настанови не допомагали на 100%. Я завжди відчувала себе гидким каченям, дуже критикувала себе і придиралась до своєї зовнішності, була не впевненою в собі дитиою.

З часом в середині мене почало проростати зерно любові до себе і вічуття своєї ексклюзивності, вкладене мамою в дитинстві і це допомагало мені витримувати шкільні тортури однокласниць та інші випробування дитячого і підліткового життя. Вже в останніх класах я почала трохи користуватись декоративною косметикою і для мене стало відкриттям, що мої білі, м'які непомітні вії завдяки туші можна перетворити на неймовірно красиві, довгі,густі і підкручені вії, що навіть хлопці запитували в мене чи це мої справжні вії.))) З того часу я зрозуміла, що декоративна косметика може творити дива.

Зараз я, завдяки макіяжу, можу перетворити себе з милої, симпатичної дівчини-жінки в гарну майже суперзірку( P.S.: бачите, самокритика ще й досі залишилась при мені)) Коротше кажучи, завдяки вправності рук і косметиці можна намалювати собі будь-яке обличчя . Отож мій шлях любові до себе привів і перетворив мене з гадкого каченяти в привабливу жінку 38 років, яка дасть фору своїм однокласницям і навіть деяким набагато молодшим дівчатам ;)

Отже дівчата, займайтесь спортом, доглядайте за собою, балуйте себе, вірте в свою неповторність, бо це так і є і любіть себе, але не забувайте і про внутрішній світ.

На останок мої улюбленіші лозунги по життю:

"Рух-це життя!" та "Досконалості немає меж!"

Усіх обіймаю!

Ваша Анна GOLD( P.S.: тому що блондинка з золотим волоссям та з золотим голосом))))))

(Додам кілька останніх улюблених продуків з Make Up)

#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!
#lovemakeupclub. Перетворення з гадкого каченяти на прекрасного лебедя!

рекомендую