alena.rosee

Подорож до льодовиків | Joko Blend

Подорож до льодовиків | Joko Blend

Якщо ви досі в пошуках саме дієвого та охолоджуючого скрабу для тіла, то думаю цей варіант точно сподобається! 🤩

Натискай "Дізнатись більше" щоб почитати всі переваги цього скрабу.

Подорож до льодовиків | Joko Blend

Влітку я обожнюю охолоджуючі штучки для тіла , а також завжди полюбляю пробувати нові скраби , тому коли спробувала цей засіб , то зрозуміла, що це, мабуть, ідеальний охолоджуючий скраб для тіла.

🧊Пакування: пластикова баночка, є перегородка між кришечкою, зручно при транспортировці .

🧊Консистенція: ідеальна, не суха, не жирна, набирається прекласно, в душі не розпадається.

🧊Запах: о він просто ... це льодовики ментолові, я таке люблю.

🌿Активні компоненти:

🔹Ментол - для гарної циркуляції лімфи, для охолодження та вивідення зайвої рідини

🔹L-карнітін та кофеїн - розщеплення жирів

🔹Гуарана - спалювання жирів

🔹Кінських каштан - для судин та проти набряків

❄️Ефект:

Скраб прекрасно масажує шкіру, він скользить, при цьому не осипається, тим самим можна в душі зробити собі чудовий масаж.

Змивається чудово, не залишаючи плівки, жиру, липкості.

Шкіра після застосування цього скраба просто неймовірна, мяка та шовковиста, при постійному користуванні і підтягнута.

Скраб чудово вирівнює тон, додає пружності, а разом з кремом антицелюлітним (в мене зараз іншої марки, але хочу спробувати і з цієї серії) результат чудовий.

Охолоджує дійсно круто, рідко коли зустрінеш дійсно так охолоджуючі засоби.

Ментолова прохолода знімає набряки від спеки та відчуття втомлюваності.

Як бачите на фото, скраб майже закінчується, але я б із задоволенням його повторила б.

💙А ви полюбляєте саме охолоджуючі засоби влітку?

Дякую за увагу!💕