Ірина 🦋

Працюючий сонцезахисний крем для обличчя та тіла

Працюючий сонцезахисний крем для обличчя та тіла

Це швейцарський 🇨🇭 сонцезахисний крем 😎 для обличчя та тіла з ним я познайомилася багато років тому у салоні після лазерної епіляції

Сонцезахисний крем SPF50 відбиває небезпечні ультрафіолетові промені, зберігає шкіру здоровою та захищає від фотостаріння. Заспокоює запалені ділянки, загоює пошкодження та сонячні опіки. Вирівнює тон шкіри, повертає їй гладкість і здоровий вигляд. Підходить для жінок і чоловіків будь-якого віку та з будь-яким типом шкіри.

Активні інгредієнти — Пантенол і бісаболол зволожують і заспокоюють подразнену шкіру. Знімають почервоніння та свербіж, загоюють пошкодження, у тому числі — сонячні опіки. Повертають шкірі здоровий вигляд і покращують її бар'єрні властивості. — Октокрилен, тіносорб, авобензон, етилгексил тріазон і октилметоксициннамат — сонцезахисні фільтри. Нейтралізують небезпечні UVA - і UVB-промені, захищають від фотостаріння, зберігають шкіру здоровою та молодою. — Токоферол, екстракти опунції та лимонника прискорюють обмін речовин і кровообіг. Стимулюють регенерацію тканин і мають протизапальну дію. Захищають від вільних радикалів і раннього старіння.

Пакування та характеристики М'яка пластикова туба із кришечкою фліп-топ, об'єм 150ml. Крем білого кольору, консистенція ближча до рідкої. Аромат не найприємніший для мене легка косметична віддушка з відомим ароматом spf засобів, але не дуже насичена.

Також цей крем є з SPF 30 , і просто для обличчя в обсязі 50ml

Працюючий сонцезахисний крем для обличчя та тіла

Коли я його купувала, думаю використовуватиму і для тіла і для обличчя, але для обличчя він виявився для мене дуже важким, шкіра у мене на обличчі зараз нормального типу, а раніше була жирніша в Т зоні. На обличчі я його відчувала, так само відчувала його аромат і шкіру він мені жирнив 🥞 протягом дня. Тоді я пошкодувала що не взяла з SPF 30+ можливо він був би легшим, тому що крем за своєю вартістю був не надто дешевий 💸, щоб використовувати його тільки для тіла 🙈

Тоді у мене не було досвіду з spf кремами для обличчя, і я ними не користувалася. Зрештою я залишила цей крем просто для походів на море 🌊, там без макіяжу я наносила його на обличчя і на тіло. Пори він мені не забивав, прищів не викликав, але я його і не використовувала на постійній основі

Крема з SPF необхідно наносити за 30 хвилин до виходу на вулицю та рекомендують оновлювати його шар кожні 3 години, або щоразу після купання у воді 🏄🏻‍♀️

Крем справді працює , з гарним захистом 👍🏼, тому що потрапивши на пляж вперше🏖️, коли шкіра була ще без засмаги, я наносила крем не на все тіло, а на обличчя і на декольте, і якщо я обгорала на сонці ☀️, то з цими частинами тіла де наносила крем, все було в порядку, а решта шкіри підсмажувалась з незвички на сонечку 🍳

Тому як захист для тіла я можу його рекомендувати, для обличчя може теж підійти, якщо у вас суха шкіра або просто для пляжу. Під макіяж я б його не наносила 😏

А ось цей крем для обличчя від Mary&May з SPF мені дуже подобається https://club.makeup.com.ua/post/36021/

А які ваші улюблені засоби з SPF?