Ирина ❤️

Улюблений сонцезахисний крем

Улюблений сонцезахисний крем

Раніше мені не подобалися крема з SPF, ті, що я пробувала залишали на моєму обличчі жирний блиск, який протягом дня тільки посилювався, при тому, що шкіра у мене нормального типу, не жирна. Плюс я весь час відчувала їх на обличчі. Цей крем зовсім не такий

Легкий, заспокійливий сонцезахисний крем на основі комплексу ферментованої Центелли та Хімічних фільтрів, однаково забезпечує надійний захист від згубних впливів сонячних променів, а також сприяє заспокійливій та пом'якшувальній дії.

Склад сонцезахисного крему збагачений ферментованим комплексом Cica (10,000ppm), який складається з Центелли Азіатської та 6 видів її активних компонентів (витяжки). Центелла Азіатська, відома як Тигрова трава, має яскраво виражені загоювальні, протизапальні та регенеруючі властивості, завдяки

Об'єм 50мл, десь навіть бачила мініатюри на них.

Крем справді дуже легкий, рідкий, білого кольору, практично без аромату, зовсім ледь відчутний, після нанесення він не відчутний взагалі. Не залишає ні жирності, ні липкості, вбирається майже відразу. Обличчя не вибілює, не забиває пори, прищів чи роздратування не викликає. Після нього можу відразу наносити макіяж, не потрібно чекати по пів години, поки вбереться. Не конфліктує з моїми сироватками, не скочується. Має гарний SPF 50+

Також в нього зручний тоненький носик для крема.

Можу цей крем рекомендувати вам 👍

Мої інши нові крема з SPF Missha Perfect Cover BB Cream SPF42/PA+++ та Biotrade Pure Skin Day Cream

Допис про мої інши засоби Mary May https://club.makeup.com.ua/post/32404/

Улюблений сонцезахисний крем