Алла

Іспанський мачо у вашій ванній;)

Іспанський мачо у вашій ванній;)

У минулих дописах у розповідала про причину моєї любові до іспанської косметики. Цього разу в моїй ванній оселився красунчик бірюзового кольору від бренду Sisbela.

Отже, знайомтеся, крем Sisbela із серії anti-aging. Після тижня випробування можу сказати, що він чудово відновлює, живить, зволожує, зміцнює шкіру. Із областю декольте та шиєю у мене давно проблеми, не скажу, що вони зникли, але шкіра однозначно стала більш пружною.

До складу крему входять: авокадо, гіалуронова кислота, женьшень, гліцерин. Не містить парабенів.

Зроблено в Іспанії.

Зміцнювальний і живильний крем для шиї та зони декольте від бренда Sisbela робить шкіру гладкою, ніжною й зволоженою. Такий б'юті-продукт покращує тонус, еластичність і пружність епідермісу, сприяє зменшенню зморшок. Формула косметичного засобу містить активні компоненти, які насичують вологою, живлять і пом'якшують шкірний покрив, а також проявляють протизапальні й омолоджувальні властивості.

Особливості Sisbela Neck And Decollete Cream:

- має насичену щільну консистенцію і легкий, ніжний аромат;

- швидко всотується і не залишає відчуття липкості;

- олія авокадо і сік алое заспокоюють, зволожують та пом'якшують шкіру;

- екстракт ехінацеї та бісаболол зменшують подразнення і запалення;

- екстракт кореня женьшеню активізує процеси мікроциркуляції і регенерації шкірного покриву;

- гіалуронова кислота нормалізує гідробаланс;

- гідролізований протеїн сої виконує живильну функцію;

- вітамін С вирівнює тон і мікрорельєф шкіри;

- дерматологічно протестовано.

Зовні крем схожий на густе масло, має ніжний аромат, не розшаровується під час спеки. На шкірі тане та гарно вбирається. Я задоволена, хочу придивитися до цього бренду більш уважно;)

Іспанський мачо у вашій ванній;)
Іспанський мачо у вашій ванній;)