Sasha🐣💔

Огляд на зволожувальну помаду-бальзам для губ Clinique Black Honey

Огляд на зволожувальну помаду-бальзам для губ Clinique Black Honey

З приводу нього багато відгуків, хтось в захваті, комусь взагалі не сподобався.

Тому я вирішила, потрібно брати. Поки не спробуєш на собі не дізнаєшся, який же він. Тому не роздумуючи замовила.

Опис від бренду:

Clinique Almost Lipstick — розкішний акцент у макіяжі та модному образі загалом. М’який, легкий, сяючий відтінкок з палітри має на вустах природний вигляд, а губи немов наповнені вологою. Неймовірно спокусливий і красивий ефект — вишуканий глянець та чиста волога. Автори формули називають б’юті-продукт «майже помада». Це виправдано тим, що основою засобу є зволожувальний бальзам, а додавання якісного пігменту трансформувало його в ідеальну помаду, яка надає вустам легкий відтінок. Ідеальне поєднання — дбайливий догляд та чудовий колір.

Особливості Clinique Almost Lipstick:

- розроблено на основі зволожувального бальзаму;
- містить високоякісні пігменти;
- залишає на шкірі ідеальне глянцеве покриття з легким відтінком;
- робить губи ідеально гладенькими та виразними;
- усуває сухість;
- комфортно наноситься та рівномірно розподіляється;
- має високу стійкість;
- для всіх тонів шкіри губ, але при цьому, виглядає на кожному по-різному.

Огляд на зволожувальну помаду-бальзам для губ Clinique Black Honey
Огляд на зволожувальну помаду-бальзам для губ Clinique Black Honey

Бальзам знаходиться в такому металевому стіку. Виглядає пакування лаконічно, мені подобається. Запах не виражений, простий, але мені цим він і подобається. Не солодкий. Текстура дууже приємна, як масло, наче тане на вустах🤤 Не липкий. Гарно зволожує, мені нагадує колір соковитої вишні на вустах🍒

В мене перманент, тому він виглядає яскравіше, на кожній дівчинці він виглядає індивідуально.

Губи постійно стараюсь зволожувати та користуватись скрабом. Тому мені подобається, як виглядає на мої вустах, не забивається в тріщини. Тепер поговорим про те, що не подобається. Сам бальзам перекручується в стіку і не зручно користуватись, потрібно постійно його повертати в положення в якому він повинен бути. І це прям дуже бісить. Не розумію, продукт коштує не мало, чому не зробити так, щоб він був ідеальний в усьому😡

Плюси: ✅

-Текстура

-Колір

-Запах

-Не липне

-Зволожує

Мінуси:❌

-міг би коштувати дешевше

-бальзам перекручується в стіку

Взяла його спробувати, мені подобається, але ще один такий не куплю, так як маю багато продуктів для вуст, і постійно виходять новинки, кожен раз хочеться спробувати щось нове☺️