Zhukovka

АНОНС !!!

АНОНС !!!

В Україні народився новий бренд доглядової косметики 🧴 Ви просто очманієте від нього ! 🍒

По-перше - це надзвичайне пакування воно мега естетичне і виглядає святково, тому не бачу причин не побалувати себе kоханy 💃🏻

Самі баночки виглядають не менш естетично і стануть гарним доповненням ванної кімнати

Обидва продукти представлені у об'ємі 275мл , багато місця не займають , але вистачить точно на довго ❤️

Гель хизується прозорою тубою та ледь вловимий червоним забарвленням🍒, а лосьйон у свою чергу віддає перевагу білим тонам 🤍

Також хочу звернути увагу на дозатори , котрі виконані у чорно-золотавих кольорах і є ідеальним доповненням обох продуктів ✨ Пораються вони зі своєю задачею на відмінно і з гелевою , і з кремовою текстурою !

АРОМАТ 🍒 Тут треба себе стримувати , щоб не спробувати на смак цей соковитий і вибуховий черешневий бум . Я відчуваю саме черешню , таку солодющу і насичену 🤤 Запах 100% ніша , таку черешню ви ще не пробували 🍒 У гелю більш виражена парфумерна композиція , вона огортає всю ванну кімнату , а якщо ви захочете подовжити аромат на тілі, то у нагоді стане лосьйон , його аромат більш спокійний , врівноважений , кремовий, але все ще смачний і фруктовий 🍒

Враження від використання приголомшливі 🫠 Серйозно, настільки все благородно підібрано між собою, що відчуваєш себе особливою .
Гель гарно очищує шкіру , а лосьйон опісля душу бережно їх зволожує за допомогою масла Ши, масла насіння кавуна і вітаміна Е у складі . Мені дуже сподобалась ця феєрична НОВИНКА нa українському ринку. Бачила у них в лінійці ще скраб для тіла, хочу тепер і його, щоб безповоротно і назавжди 🤤