Євгенія 👩

Тональна основа Catrice True Skin у відтінку №010

Тональна основа Catrice True Skin у відтінку №010

Я вважаю, що успішність макіяжу на 60% залежить від правильно підібраної тональної основи. На жаль, але я поки не знайшла тон, який став би для мене ідеальним, тому експерементую з різними брендами та текстурами.

Сьогодні хочу розповісти про бюджетну тональну основу Catrice True Skin👇

Тональна основа представлена ​​у довгастому флаконі з товстого скла. Виглядає красиво та лаконічно, але...
Я не люблю скло, хоч і розумію, що це екологічно. Однак, будь-яке випадкове падіння і ти залишився без тонального😢

Флакон прозорий, крізь нього можна з усіх боків розглянути відтінок.
Ковпачок знімний, флакон закриває міцно до характерного клацання, але іноді він може мимоволі злітати в косметичці.

Дозатор-помпа з білого пластику, який дуже сильно забруднюється продуктом.
Дозатор трохи дивиться вниз, за ​​рахунок чого часто забивається і доводиться очищати його зубочисткою.
Якщо говорити загалом, то дозатор працює непогано, економічно виділяє продукт і не плюється.

Об'єм: 30 мл, класичний. Витрата економічна.

Тон рідкий, проте на шкірі дуже швидко схоплюється і стає схожим на пластелін. Текстура однорідна, кремова, злегка липкувата.

Пахне якимось дешевим, солодким парфумом, причому запах дуже насичений і супроводжуватиме вас весь процес нанесення. Добре, що він швидко вивітрюється, тому сильного дискомфорту не завдає.

У мене 010 Cool Cashmere - один із найсвітліших відтінків у палітрі виробника. Він бежевий, нейтральний із теплим підтоном, не жовтить.
Підійде світлошкірим, але для зовсім білосніжок буде затемним.
* Плюс до всього, з часом тон окислився, за рахунок чого став злегка темнішим.

Для мене тон виявився дуже проблемним у нанесенні, тому що він моментально застигає на шкірі. Не встигла розподілити? Твої проблеми.

У мене є не більше 2-х хвилин, щоб встигнути його розподілити та розтушувати, якщо не встигла, то отримала плішиве покриття з грудочками.

Варіант із нанесенням тону на руку або на палітру, а потім на обличчя - повз, не встигнеш ніяк).
З цим тоном потрібно робити все дуже жваво.

Найчастіше я наношу і розподіляю тон пензлем із синтетичним ворсом. Однак, хочу зазначити, що з вологим спонжем його розподілити і розтушувати буде набагато простіше.

Щільність покриття можна варіювати, але знову ж таки, тон швидко схоплюється, тому я наношу його дуже легким шаром, щоб уникнути підкреслення текстури шкіри.
Пігментація тону хороша, навіть в один шар, він непогано перекриває легкі недоліки шкіри та вирівнює тон обличчя.

Якщо наносити і розтушовувати швидко, покриття виходить рівним, гладким, без смуг і розводів.
Якщо гальмувати, все буде точно навпаки.

Фініш: матовий, але не наглухо. Виглядає дуже жваво та природно.

Тон не дуже комфортно лежить на шкірі, трохи липкуватий і його постійно хочеться припудрити.
До речі, з іншою декоративною косметикою він не вступає у конфлікт.

Ще важливо відзначити, що Catrice True товаришує не з кожною базою під макіяж. Він добре лягає тільки на силикінові основи, масляні та водні йому не подобаються зовсім.

Моя шкіра: комбінована, є лущення на крилах носу, легкі висипання.

  • Вирівнює тон шкіри
  • Дає гарний, природний фініш
  • Якщо наносити легким шаром, то не підкреслює лущення, текстуру шкіри та інші недоліки.
  • Непогано перекриває дрібні недоліки шкіри та почервоніння, не западає у складочки.
  • Не забивається в пори, хоча на шкірі лежить досить дискомфортно.
  • Хороша стійкість, звичайно, не 24 години, як обіцяє виробник, але годин 8-9 точно. Якщо закріпити тон пудрою, то стійкість збільшиться ще на кілька годин.
  • Видаляється будь-яким засобом для зняття макіяжу. Мені більше подобається використовувати гідрофільну олію.
  • Не сушить шкіру та не провокує активну роботу сальних залоз.
  • Дуже швидко схоплюється, що робить його проблемним у нанесенні.
  • Шкіра з тоном на дотик стає липкуватою і це величезний недолік для мене.
  • Тон неможливо нашарувати, тому що він підкреслить всі недоліки шкіри, навіть ті, які не видно у дзеркалі.
  • Згодом окислився і трохи потемнів.

У мене дуже неоднозначна думка про цю тональну основу... Якби можна було ставити їй оцінку, то це була б трійка. Начебто й непогано, але є досить вагомі похибки.