alena.rosee

Ідеальні помічники | Shelly

Ідеальні помічники | Shelly

Якшо Ви , як і я, раніше ігнорували цей продукт, то придивіться до нього, ці рукавички суперові помічниці для домашнього манікюру 🤩 Ось як вони працюють (натискай Дізнатись більше) ✨

Ідеальні помічники | Shelly

Зазвичай в мене тонка кутикула та шкіра навколо нігтя , то у для якісного обрізного манікюру мені треба було розмочити кутикулу, бо по сухому нормально її прибрати складно.

З цими рукавичками все набагато простіше і швиденько ! Я прям реально радуюсь такому засобу ☺️

В наборі у нас 10 пар рукавичок, кожна пара герметично запакована , зручно брати з собою 1 штучку коли знаєш що треба переробити манікюр , та наліпки для них.

Я роблю все по інструкції виробника , тільки тримаю 15 хвилин , з яких 5 хвилин роблю масаж ручкам з емульсією і одразу знімаю і приступаю до манікюру .

Виробник радить робити так:

- очистити поверхню нігтів;
- одягнути рукавички і зафіксувати спеціальною наклейкою;
- помасажувати руки і зони навколо нігтів;
- залишити на 10-15 хв.;
- обережно зрізати верхню частину рукавички на кожному пальці;
- обробити кутикулу, не знімаючи рукавичок;
- зняти рукавички, видалити залишки емульсії з нігтів і рук.

Пробувала і так , і так , але роблю як описала вище: мені так зручніше , а ефект той самий .

Одразу після використання рукавичок , шкіра має гарний вигляд , кутикула прибирається моментально, нігтики виглядають чудово. Я якраз зняла гель лак, тому одразу помітила різницю "з рукавичками" та "без рукавичок". Тому кутикула швиденько прибралась, а довжину нігтиків я вирішила зменшити 🤭

Склад емульсії мвстить на колагені, амінокислотах, екстракті лотоса та парафін. Емульсія усуває сухість , бореться з лущеннями і готує нігті до нанесення покриття.

Лак чи гель-лак після такого манікюру наносяться легко 💅🏻

А ви вже пробували такі рукавички? 😉