Blics hair ✨💫

Relance чи Sane?

Relance чи Sane?

Яку пінку обрати? Ritual чи Sane? Плюси та мінуси?

Пінка від Relance

виконана у повністю чорному стилі, з мінімалістичним стилем. На баночці не вказано склад, там лише назва та фірма

При цьому не можна це назвати сильним мінусом, адже ця пінка приїжджає в картонній коробочці, на якій вказана вся інформація.

Пінка від Sane

виконана у баночці чорного кольору, з білими наліпками, на яких повна інформація про пінку, склад, фірма. Виглядає акуратно та з корисною інформацією. Приїжджає без додаткової упаковки.

Обидві пінки є прозорою рідиною.

Пінка від Relance

При збовтуванні виходить гарна пінка, вичавив ми отримуємо густу та майже без запаху пінку. Вона не тече, гарно розподіляється на обличчі.

Пінка від Sane

При збовтуванні пінка більш рідка, тобто, якщо поставити руку вертикально, то пінка буде стікати. Вона більш ніжна. Аромат солодкий, сильно відчутний. Нагадує арабські парфуми, але більш ніжні

Пінка від Relance

Цією пінкою я користувалась пів року, при користуванні майже кожного дня. Після неї шкіра обличчя чиста, та відчутно свіжіша.

Пінка від Sane

Цією пінкою я користуюсь майже місяць. І хоча мене дратує цей аромат, і те, що пінка більш рідка, все ж таки ця пінка краще. Після використання шкіра обличчя свіжа, доглянута, навіть знімає невеличкі почервоніння, та на шкірі залишається зволоженність.

Пінка від Relance

Плюси

Відсутність аромату

Густа пінка, що не стікає

Гарно вимиває

Додаткова упаковка

Мінуси

Занадто мінімалістичний стиль

Не зволожує

Пінка від Sane

Плюси

Зовнішній вигляд

Гарно зволожує

Прибирає мінімальні почервоніння

Гарно освіжає обличчя

Мінуси

Солодкий аромат (для мене особисто)

Пінка рідка