Mandarinka

Мої дві невдалі спроби подружитись з сироваткою Mermade Take It Easy

Мої дві невдалі спроби подружитись з сироваткою Mermade Take It Easy

Вітаю! У мене проблемна шкіра і мені підходять тільки легкі засоби по догляду за шкірою, експериментально довела для себе що наслоювання косметики точно не моє. При важкому догляді тижні за 2 з’являються висипи, які доволі важко приховати, так трапилось і цього разу…

Я вже користувалась продукцією бренду і мені вона дуже подобається: завжди мають яскравий дизайн, насичені аромати. Їх парфумована вода - просто хіт цього сезону для мене. А от сироваткою користувалась вперше.

Прийшла вона до мене в цікавому пакуванні - яскрава баночка + картонне пакування з усією інформацією про продукт, де сам скляний флакон - як на вітрині. Мені така увага до деталей імпонує.

Мої дві невдалі спроби подружитись з сироваткою Mermade Take It Easy
Мої дві невдалі спроби подружитись з сироваткою Mermade Take It Easy
Мої дві невдалі спроби подружитись з сироваткою Mermade Take It Easy
Мої дві невдалі спроби подружитись з сироваткою Mermade Take It Easy

Окрім того, на відміну від багатьох брендів, Mermade дійсно використовує скляні баночки, крізь яку можемо одразу побачити засіб безпосередньо.

  • Має ніжно-салатовий колір, ненав’язливий, що асоціюється з натуральністю
  • Запахи для мене змішані: трошки свіжості огірочка, невеличка нотка чайного дерева, і легка косметичність
  • Консистенція кремова, тому засобу треба зовсім трошки на 1 використання. Не спішіть обливаться з дозатора 😅

🌿 Дивлячись в яку пору року ви будете ним користуватись - сироватка можна слугувати як якісним соло-засобом по догляду за шкірою. Мені часто вистачало після очищення шкіри, нанести сироватку і більше нічого - шкіра при цьому не була стягнутою, не було дискомфорту, варто поспостерігати за своїми відчуттями.

❌ Одразу зазначу, що особисто мені сиворотка не підійшла: після тижня використання, я помітила запалення на шкірі, хоча до цього у мене їх не було (догляд я не змінювала за цей період). Прокористувавшись ще трохи сироваткою я помітила, що з’явились вже і підшкірні болючі запалення - потім виключила сироватку з догляду.

Дала сироватці другий шанс через певний час, але знову отримала запалення, тоді вже остаточно запевнилась - що це була на неї реакція. Можливо через 2 олійки в складі, а мені підходять більш легкі засоби.

По фото видно, що шкіра вся в невеличкий покрасніннях і прищиках. Показувала фото дерматологу, то вона запитала "це шкіра від жари така?" - кажу ні, в приміщенні прохолодно,

Поскажилась на сироватку в останніх викидушках, то бренд відреагував на мій коментар і порекомендував інший засіб: Можливо для вашої шкіри кращим варіантом стане ультра зволожуюча сироватка на основі Hymagic-4D (4 форми гіалуронової кислоти).

Мені засіб не підійшов, не зважаючи на те, що більшість дівчат в клубі схвально відгукувались, тому варто це врахувати при аналізі вашої шкіри.