getejra

Доглядова для тіла

Доглядова для тіла

Вже багато років я не користусь гелями для душу, а замість них беру мила ручної роботи або amway. Думаю, що причина цього в тому, що в студенстві я активно скуповувала всі фруктові колекції avon (гель для душу, спрей для тіла та лосьйон) - і в мене вже просто передоз насичених запахів. Тому спочатку мило, потім скраб. Зараз у мене цукровий Hollyskin з олією ши та перлітом. Скраб має гарну текстуру і приємний аромат, добре скрабує та відлущує шкіру без подразнень, після нього вона добре зволожена. Залюбки його повторила б, але в клубі начиталась про стільки класних скрабів українських виробників, що обов'язково візьму для порівння, тим більше я обожнюю манго та кавун.

Доглядова для тіла
Доглядова для тіла
Доглядова для тіла
Доглядова для тіла

Тут я вже міксую). Один з основних моїх засобів влітку це серум для тіла з ретинолом Dr. Sante. Він має ніжну гелеву текстуру та зовсім невеличка кількість розтягується на все тіло, але необхідно використовувати на зволожену шкіру. Я його так люблю, що вже взяла собі запаску. Про молочко з вербеною від Sue писала тут https://club.makeup.com.ua/post/44026/, якщо коротко: класний ніжний засіб, але дуже мало, за таку ціну можна знайти щось більше за об'ємом. Масло для тіла від Яка важке та густе, воно більше підходить для зими. В баночці запах більше схожий на чайне дерево, але коли наносиш на шкіру проявляється цитрус. Повторю також в інших ароматах. Також для сухої шкіри на ліктях та колінах періодично використовую масажну свічку та кокосове масло, повторюю постійно, тільки від різних брендів)