SomovaFM

Жасмінова насолода для тіла | Najel

Жасмінова насолода для тіла | Najel

Najel - французький бренд, який виготовляє доглядові косметичні засоби із справжнього мила з Aleppo, головними інгріжієнтами якого є лаврова та оливкова олії.

Це перше моє знайомство з брендом і звісно ж воно розпочалося із гелю для дужу з ароматом жасміну - обожнюю цю квітку.

Гель представленій в баночці з темного пластику, має зручний дозатор з продовгуватим носиком, через який зручно вичавлювати гель на мочалку.

Жасмінова насолода для тіла | Najel
Жасмінова насолода для тіла | Najel

Сам гель має гарний склад з інгрідієнтами натурального походження.

По консистенції гель доволі рідкий, ніжний до тіла. Має прозорий колір. Він гарно милиться навіть без води, а з водою перетворюється у пухку пінку.

Аромат в гелю неперевершений - ніжний квітучий жасмін після дощу, саме так я відчуваю його на тілі. Ніякої приторності чи надмірної солодкості. Аромат освіжає та надає життєвої радості, відчутний не лише при нанесенні, але й залишається на шкірі деякий час після душу.

Саме тіло після використання гладке на дотик, ніби шовк. Гель гарно змивається, не залишаючи по собі неприємної плівки чи відчуття мильності.

Своїм вибором я більше ніж задоволена. З кожним прийомом душу я ніби поринаю в квітучі сади жасміну десь в альпійських горах.