Pryk Lesia

250 грн за довге волосся

250 грн за довге волосся

З 1 вересня до зими,я тестувала тонік від Weleda з розмарином (https://club.makeup.com.ua/post/17700/).

Результат був,але мінімальний. Але тут прийшла зима,і моє волосся почала дуже випадати (попереджую,що це не від тоніка),зима для мого волосся завжди несприятливий час(брак вітамінів і відповідно оновлення волосся).

І я почула про ще один засіб,не дуже відомий,але дуже дієвий по відгуках знайомих.

Капсиол.

Це розчин з дуже простим ,але дієвим складом. Ціна стартує від 250грн,але він досить економний в користуванні,тому вистачає надовго. На форумах прочитала,що дівчата самі роблять такий розчин,купивши і змішавши всі інгредієнти(так доречі бюджетніше).

Склад: саліцилова кислота,рицинова олія, настойка стручкового перцю та етанол.

Склад простий,можна і дітям з 12 років. Обережно тільки алергікам,та заборонено вагітним і годуючим.

Наношу його один раз в тиждень,за годину до миття голови ,на корені. Потім ретельно прочісую і роблю масаж голови. У нього зручна упаковка,забагато розчину не вийде. І мій секрет:щоб не пересушити волосся, я на всю довжину наношу будь-яку олійку для волосся. І через годину мию звичайним способом ,тоді волосся зволожене по довжині🫣.

250 грн за довге волосся

Мені важко знайти фото волосся до користування,але перше приблизно в цей час.

(плюс:багато фото і відео мого волосся є в дописах в клубі )

Таке довжина зараз,але я продовжую користуватись даним розчином.