Anna_feerie

Легендарний Enough Collagen - нарешті є і в мене)))

Легендарний Enough Collagen - нарешті є і в мене)))

Про цей корейський тональний крем, мабуть, знають всі - адже він зчинив справжній фурор на косметичному ринку. За невеликі гроші бренд запропонував цілих 100 (!!!) мл засобу, який за якістю може конкурувати зі значно дорожчими аналогами.

Скажу чесно, я ніжно люблю корейську косметику, мені подобаються не тільки доглядові продукти, а й декоративна косметика, тому Collagen одразу привернув мою увагу. Але збентежили відтінки, адже багато дівчат писали у відгуках, що 21й найсвітліший тон насправді дуже темний.

Через деякий час вийшов відтінок 13, що мав підходити білосніжкам. Проте знову не було конкретики: хтось казав, що він реально світлий, а інші стерджували, що навіть темніший, ніж був 21й))))

Тож я довго вагалася, та коли побачила допис DEPECHE GIRL, вирішила, що маю спробувати!

Легендарний Enough Collagen - нарешті є і в мене)))

Тож і цього разу обрала насвійтліший відтінок в лінійці. Тональний має дуже виражений аромат жасміну (зважте на це, якщо ви чутливі до віддушок), тому що цей флер чути ще деякий час після нанесення.

Продукт має доволі густу консистенцію, не розтікається, наноситься дуже легко - про такі засоби кажуть, що сам себе фарбує=). Не підкреслює пори/сухі ділянки/зморшки, нікуда не провалюється та не втікає з обличчя. Фініш сатиновий, читала, що він прямо сяє, дає жирний блиск і т.д. - але не можу погодитись - з часом може трохи більше блистіти, але то не критично.

І все в ньому класно, якби не одно але. Дівчат, він для мене затемний. Нажаль. Реально темний. І ще трохи окислюється через деякий час((. Я сподівалася, що відтінок адаптується до тону шкіри, але не вийшло. В каруселі можна побачити, як це виглядає на свотчі та на обличчі при різному освітленні.

В черговий раз на допомогу прийшла освітлювальна основа від Hean (детальніше про неї писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/2769/). Довелося використати чимало "білил", щоб отримати необхідний відтінок.

Тож я не знаю, як оцінити цей засіб - тому що він мав всі шанси стати моїм улюбленцем через красивий фініш, гарне покриття і надзвичайно легке нанесення. У відгуках на сайті прочитала, що дівчата скаржилися на неспівпадіння відтінків, коли купували один й той самий 13й номер з іншої партії.

Може, виробник вніс зміни до складу, може щось інше трапилося, але поки Enough Collagen буде чекати літа (раптом мені вдасться отримати трохи засмаги без опіків, ну може пощастить)))).