kettu_me

Kerastase blond absolu, або не зовсім absolu….

Kerastase blond absolu, або не зовсім absolu….

Після чергового "зриву" пофарбуватись в блонд, я вирішила, що моє волосся гідне спеціального догляду для блондинок від Kerastase. Щоб спробувати, чи підійдуть мені засоби я взяла набір. Взагалі, дуже зручно, коли у бренда є мініатюрки, щоб спробувати різні продукти. Цей набір впринципі міг би слугувати як подарунок. 🎁

Насправді я не очікувала чогось такого надзвичайного, хотілося лише підтримання гарного вигляду волосся, можливо, не такого швидкого вимивання блонду. Але, дівчата, все погано😢 Зараз детальніше опишу, що не так.

Шампунь Kerastase Blond Absolu

Вимиває волосся непогано, але колір, таке враження, змивається сильніше ніж від звичайного шампуню. Ще мінусом є те, що цей шампунь пухнастить моє волосся, моє від природи гладке волосся🥲

Кондиціонер Kerastase Blond Absolu

Кондиціонер не сильно виправляє ситуацію після шампуню. Мої враження, що після Elseve кондиціонеру волосся в такому ж стані.

Олійка для волосся Kerastase Blond Absolu

Почну з того, що олійка досить силікониста, після нанесення її ще треба змивати з рук. Для блонду силікони це не проблема, але, на мою думку, вона робить волосся більш жорстким. Можливо, це є ефектнм ущільнення волосся, а я його так і не зрозуміла 🙃 Щодо запаху- звичайний косметичний, але, не скажу, що приємний.

На фото нижче моє волосся з використанням цих засобів. Зазвичай, воно лежить інакше, немає пасм жорстких, таке враження, що волосся ніби штучне, не моє.

Можливо, ця серія мені просто не підішла. Хочу спробувати ще продукти цієї марки, порадьте, будь ласка, якщо ви користувались і у вас якась лінійка викликала захоплення😍 Або ж, можливо, інші бренди для блонду☺️

Kerastase blond absolu, або не зовсім absolu….
kettu_me
7
Підписники
0