Столярчук Юля

Якось так пройшла моя безсонна ніч, і замість того ,щоб стресувати моя корзина на мейк апі повна.

Якось так пройшла моя безсонна ніч, і замість того ,щоб стресувати моя корзина на мейк апі повна.

Іііі реалії сьогодконя такі , що знімала на вулиці бо світла більше нема ніж воно є 😢

Але тут не про це .

Та і в мене позакінчувалось все , тому.

Короткнько розповім , що замовила 😉

Якось так пройшла моя безсонна ніч, і замість того ,щоб стресувати моя корзина на мейк апі повна.

Вся лінійка Garnier "гудбай посічені кінчики " для мене є топова і раніше частенько для себе купувала її, бо вона для мене хороша і діюча.

-Зміцнюючий шампунь "Гудбай посічені кінчики " для пошкодженого волосся з рослинним кератином і маслом амли.

- Відновлювальна спрей- сироватка для пошкодженого волосся "Гудбай посічені кінчики "

- Зміцнюючий бальзам-ополіскувач "Гудбай посічені кінчики " з рослинним кератином і маслом амли.

-комплексний незмивний догляд "Гудбай посічені кінчики "10в1 для пошкодженого волосся .

-Експрес кондиціонер "Розкіш олій" для сухого волосся , що потребує живлення . ( напевно 5 моя баночка завжди повертаюсь до нього знову і знову ) .

-La Roche-Posay заспокійливий відновлювальний бальзам для пошкодженої або подразненої шкіри обличчя і тіла немовлят ,дітей та дорослих ( взяла по рекомендації нашого лікаря педіатра ).

- Comex натуральний гель для вмивання для сухої та нормальної шкіри обличчя ( беру вперше , повелась на хороші відгуки і спокусливу ціну) .

-Mermade балансуючий гель для вмивання шкіри обличчя .

- Libresse гігієнічні прокладки 2 упаковки (для Мене найкращі прокладки ) .

- Coolbright Зубна щітка 3Д- ефект "Сильніше ніж океан" (також мої улюблені щіточки ) .

-Colour intense олівець для губ (не перший в мене, з годом розповім як він мені ).