Lytvynenko

Tocobo аж бігом залітає у скарбничку легких санскрінів на літо

Tocobo аж бігом залітає у скарбничку легких санскрінів на літо
Tocobo аж бігом залітає у скарбничку легких санскрінів на літо

На огляді зволожувальне сонцезахисне крем-молочко від корейського бренду Tocobo, що класифікується як натуральна косметика.

Підходить під усі типи шкіри, в тому числі для чутливої.

У мене пробничок, якого вистачило на 1 раз правильного нанесення (у ✌🏻пальці), в тому числі на шию та вуха. Але висновки та враження все ж складені!

Пакування: пробничок у пакетику круглої форми, обʼємом 1,5 мл, що з трудом відкрився мені без ножиць. Хоча насічки є.

Повний обʼєм представлений у обʼємі 50 мл. За зручність його пакування не скажу, не тримала в руках.

Аромат: легенький, не різкий, квітково-рослинний.

Консистенція та текстура: дійсно молочко, дійсно рідкувате, напівпрозоре, молочного кольору. Легка, не слизька, приємна текстура. На літо - ідеально!

Відчуття на шкірі: всмоктується швидко у шкіру, без липкості та важкості на обличчі. Печіння та свербіння не викликає. Залишає сяючий фініш та здоровий вигляд обличчя загалом. Не відчувається взагалі. Не вибілює, не скочується. Враження та відчуття тільки позитивні!

Цей сонцезахисний крем використовує хімічні фільтри, вони поглинають ультрафіолетове випромінювання і перетворюють його в тепло. Деякі з них (наприклад, Tinosorb S) належать до нових, більш ефективних і стабільних фільтрів.

  • Ethylhexyl Triazone
  • Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid (Mexoryl SX)
  • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate (Uvinul A Plus)
  • Polysilicone-15
  • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (Tinosorb S)

З корисних активних компонентів хочу виділити:

  • Niacinamide (Вітамін B3): Допомагає покращити бар'єрну функцію шкіри, зменшує запалення, вирівнює тон шкіри.
  • Склад екстрактів рослин (мають антиоксидантні, протизапальні та заспокійливі властивості):

🌱 Vigna Radiata Seed Extract (екстракт насіння машу)

🌱 Gossypium Herbaceum (Cotton) Extract (екстракт бавовни)

🌱 Sophora Flavescens Root Extract (екстракт кореня софори)

🌱 Rheum Palmatum Root/Stalk Extract (екстракт ревеню)

🌱 Scutellaria Baicalensis Root Extract (екстракт кореня шоломниці байкальської)

🌱 Phellodendron Amurense Bark Extract (екстракт кори амурського бархата)

🌱 Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract (екстракт квітів нічної свічки)

🌱 Ulmus Davidiana Root Extract (екстракт кореня в'яза Давида)

🌱 Pinus Palustris Leaf Extract (екстракт листя сосни болотяної)

🌱 Pueraria Lobata Root Extract (екстракт кореня пуерарії)

  • Sodium Hyaluronate (гіалуронат натрію): Забезпечує глибоке зволоження, покращує еластичність шкіри.
  • Adenosine: Відомий своїми антивіковими властивостями, допомагає зменшити зморшки і тонкі лінії.
  • Tocopherol (Вітамін E): Сильний антиоксидант, захищає шкіру від вільних радикалів.

Tocobo Bio Watery Sun Cream SPF50+ PA++++ - прекрасний варіант сонцезахисту на літню пору, коли шукаєш крем без обтяження, ефекту вибіленої шкіри, з адекватним складом та приємною ціною! (50 мл ≈ 600 ₴).

Ще він має зручні формати, які не часто можна придбати у інших брендів:

  • Пробник - 1,5 мл
  • Міні - 10 мл
  • Ну і повний розмір - 50 мл

Але вловити тут на сайті треба постаратися)

Я вам однозначно раджу його і сама буду купувати повний розмір продукту! 🥰

Бачу в лінійці у них тонувальний санскрін, теж зацікавив) Хтось користувався, дівчата?