SomovaFM

Флюїд для обличчя проти пігментації SPF 50

Флюїд для обличчя проти пігментації SPF 50
Флюїд для обличчя проти пігментації SPF 50

В продовженні знайомства з лінійкою Cellular Luminous від NIVEA, випробовую денний флюїд з СПФ 50 ☀️

Засіб представлений в баночці з дозатором, пару натисків на який як раз достатньо для необхідної кількості сонцезахисту, аби нанести на обличчя та шию.

Флюїд має легкий приємний аромат, хоча я б віддала перевагу його відсутності - мінус хімія у складі, а так запах при нанесенні не відчутний.

Націлений на боротьбу з пігментацією. У складі має гіалуронову кислоту та вітамін Е. А також УФ-фільтри від UVA/UVB променів.

Флюїд для обличчя проти пігментації SPF 50

Має доволі легку текстуру, що мені подобається, бо він м'яко лягає на шкіру, без обтяжуючих відчуттів. Жирність відсутня.

Хоча засіб і має легкий персиковий відтінок, на шкірі це ніяк не помітно.

Швидко вбирається, не залишаючи розводів, а шкіра на дотик стає шовковистою.

Фініш має глянцевий, в міру звісно. Шкіра не виглядає як млинець, а просто має здоровий зволожений вигляд, ще й враховуючи що наносила його на сироватку.

Найголовнішим для мене є те, що флюїд легко змивається та не забиває пори. Після нього не з'явилися нові висипи.

Гадаю як сонцезахист працює теж гарно, я не засмагаю, тому сказати точно чи він рятує не можу, але сонечко не припікало обличчя.