Alina_Demchenko

Цілий букет, який поміститься у кишеню: Unusual Flower Shop

Цілий букет, який поміститься у кишеню: Unusual Flower Shop
Цілий букет, який поміститься у кишеню: Unusual Flower Shop
Цілий букет, який поміститься у кишеню: Unusual Flower Shop
Цілий букет, який поміститься у кишеню: Unusual Flower Shop

Це не перший мій флакончик від Unusual і я думаю що не останній. Його я доречі придбала одразу після того як прочитала відгук однієї з авторів Мейкап клубу. Бренд популярний завдяки ароматам названим в честь якихось персонажів, але цей не один з них. Назва ж аромату, кричить про те, що очікує нас в середині. Варто тільки відкрити кришку і заплющити очі...

Перед очима простирається галявина, яка усіяна квітами до самого горизонту. Перші промені сонця поблискують на ранковій росі, капельки якої сповзають по зеленому тугому листячку. Бутоні квітів, ще не розкрилися, але їх аромат змішався з прохолодою ранкового повітря.

Одразу з флакона, відчувається той самий аромат, який набуває повітря, варто тільки закінчитися дощу. Воно змішалось з яскравими квітковими акцентами, які доповнюються темною та трошки гіркою травою. При розпилені аромат стає дуже насиченим. Він здатен пенести вас кудись далеко, там де прохолодно і тихо, там де нема пір року і є лише вічна весна і вічне лагідне сонечко. Хоча аромат не відноситься до жодного фентезі світу, але думаю що саме такий аромат стояв у Валінорі ( місце, з якого приплили ельфи до Середзем'я).

Після прохолодного, зеленого старту, аромат поступово набуває більш солодкий аромат. Це схоже на квітковий пилок, ніжний, духм'яний. Аромат набуває більшої повітряності і легкості, але не втухає і все ще воговтує все навкруги. Серед всієї композиції, мені виділяється одна квітка, аромат якої мені здається звучить доволі схоже. Справа йде про півонію. Вона доволі прохолодна, ароматна , має в собі якусь легкість і густоту водночас. Вона має більш мускусний характер в цьому ароматі і не йде у солодку сторону. Такий запах цієї квітки, я ще не зустрічала а ні в своїй колекції, а ні в ароматах які мені довелось затестити. Таке звучання півонії для мене оригінальне і якщо пам'ять не зміняє - доволі реалістичне.

База у аромата м'яка, пудрова, наповнена звучанням цілого букету ніжних квітів, з якого неможливо виділити хоч одну квітку. База - це реальний квітковий магазин, який зумів поміститися у цій маленькій пляшечці. Свіжий і пудровий водночас, він містить легкі ноти свіжої трави, яка нагрілась на сонці і віддала свою ароматність цьому парфуму.

  • Верхні ноти: травʼяна свіжість, тюльпан. Чесно кажучи, кожен раз коли використовую цей аромат , я не відчуваю саме тюльпану, для мене домінує прохолодна трава, якісь водні ноти і пелюстки сотні квітів. Авжеж, є якась різкість в цих квітах, яка впринципі і може бути тією самою нотою тюльпану.
  • Ноти серця: троянда, озон. Озон читається тут дуже яскраво і дарує в цю спеку - ту саму бажанну прохолодну. Троянда ж перетворилась в чарівний пилок і перемістилась з нот серця - в базу.
  • Базові ноти: зелене листя, півонія. Зелене листя звучить всюди: близкь до тіла, в шлейфі, на старті і в базі. До нього майже можно доторкнутися ... Півонія ж полізла в середину композиції і затьмарила своєю красою навіть королеву квітів.

Хочу відмітити, що не дивлячись на свіжу, зелену композицію, де нема міся деревині чи мускусу - аромат шлейфовий і стійкий. Так, в ньому є атмосфера весни, але влітку вона дарує саме те що так необхідно - прохолоду. Під дією сонця, аромат стає ще гучнішим, а ніж був навесні, коли я його собі придбала. Прекрасний, надихаючий на творчість аромат, про замовлення якого - я жодного разу не пожалкувала.

Цілий букет, який поміститься у кишеню: Unusual Flower Shop
Цілий букет, який поміститься у кишеню: Unusual Flower Shop
Цілий букет, який поміститься у кишеню: Unusual Flower Shop
Цілий букет, який поміститься у кишеню: Unusual Flower Shop