Tanserb

Catrice Power Full 5 Lip Care 030 “Sweet Cherry”

Catrice Power Full 5 Lip Care 030 “Sweet Cherry”

Знаю, що ці бальзами дуже полюбилися багатьом дівчаткам. Я не стала виключенням. Цей бальзам дуже приємний і гарний. Навіть, не знаю, що написати про недоліки, для мене їх немає. Зараз я купила вже третій такий бальзам і це про щось каже 😊

Catrice Power Full 5 Lip Care 030 “Sweet Cherry”
Catrice Power Full 5 Lip Care 030 “Sweet Cherry”
Catrice Power Full 5 Lip Care 030 “Sweet Cherry”
Catrice Power Full 5 Lip Care 030 “Sweet Cherry”
Catrice Power Full 5 Lip Care 030 “Sweet Cherry”

Дизайн – туба з дуже щільного картону. Колір пакування співпадає з кольором самого бальзаму. На самому стіку є симпатичне гравірування бренда.

Аромат дуже легкий, с нотками цитрусових. Не дратує

Наноситься дуже гарно, легко, не підкреслює шелушинки та складочки, навпаки, їх приховує

Фініш/текстура/пігментація – глянцевий, сяючий фініш (але без блістовок). Сяє завдяки, мабуть, яких ось світло відбивних часток. Наноситься з деякою часткою прозорості. Але цей бальзам доволі пігментований. Якщо його нанести в один шар, то буде трохи прозорий. А в декілька шарів – повністю перекриє пігмент вуст

Комфорт 100%-ий. Гарно зволожує шкіру вуст, розгладжує складочки. Дуже комфортний, легкий, приємний.

Стійкість – як у бальзамів. Після перекуса треба відновити. Але, стійкість краща, ніж у рідких блисків

Відтінок 030 – Приємний рожевий. Не надто яскравий, яле вуста стають виразними. Для мене ідеальний на кожен день

А ці фото - поєднання цього бальзаму та олівця Lamel 405

Висновок – люблю цей бальзам! І мені зайшов саме цей колір. Для мене це найкращій бальзам як по доглядовим якостям, так і по кольору