Ірина 🦋

Бальзам-ополіскувач для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина"

Бальзам-ополіскувач для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина"

Від Garnier Fructis Superfood у мене вже колись була маска для волосся, яка мені сподобалася і я повторювала її кілька разів, про неї я розповідала тут https://club.makeup.com.ua/post/35198/

Настав час спробувати щось нове, і зрозуміти чи так хороші інші засоби з цієї серії, я купила Бальзам-ополіскувач для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина" та Регенерувальна маска для пошкодженого волосся Hair Food Papaya, про неї теж трохи пізніше розповім

Бренд Garnier розробив лінійку косметики для догляду за волоссям Fructis SuperFood. Тут кожен фрукт має свою роль. Ананас відповідає за сяйво локонів і є ключовим компонентом засобів для довгого та тьмяного волосся. Бальзам-ополіскувач «Ананас. Сяюча довжина» закриває лусочки волосся, запобігаючи появі лущення, посічених кінчиків та ламкості. Окрім того, він не обтяжує пасма і працює над тим, щоб зберегти довжину.

Особливості бальзам-ополіскувача Fructis SuperFood від Garnier:

🍍 веганська формула, яка на 97% складається з натуральних компонентів;
🍍ліпіди у складі живлять волосся та повертають йому пружність

🍍 екстракт ананаса підсилює природний блиск пасом;
🍍 спрощує процес розчісування та робить волосся більш слухняним для укладки;
🍍 не обтяжує волосся та не «краде» об’єм при коренях;
🍍 має насичений фруктовий аромат з яскраво вираженими нотками ананаса;
🍍 приємна консистенція, яка легко наноситься;
🍍 без силіконів;

Упаковка: Пляшечка із щільного пластику, не прозора, зручна кришечка фліп-топ, об'єм 350ml. Пляшка підлягає повній переробці 🧴

Консистенція та аромат: Приємна кремова консистенція білого кольору, достатньо густа та насичений фруктовий аромат, з нотками ананасу, зроблять звичайну процедуру миття волосся чудовим ритуалом, що збагатить вас енергією та подарує хороший настрій 😊

Також із цієї лінійки Superfood у продажу є шампунь 350ml і маска для волосся 400ml

Бальзам-ополіскувач для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина"
Бальзам-ополіскувач для довгого, тьмяного волосся "Ананас. Сяюча довжина"

Наношу на чисте вологе волосся, попередньо прибравши з нього зайву вологу 💦, щоб засіб не скло разом з нею і встиг подіяти. Розподіляю бальзам по пасмам, уникаючи коренів. Тримаю десь 2-3хвилини, після змиваю. Тримати довше немає сенсу, оскільки бальзам може обважнити волосся. Приємний фруктовий аромат ще на якийсь час залишається на моєму волоссі

У чому різниця між бальзамом та кондиціонером для волосся?

Якщо кондиціонер, як правило, має більш легку формулу та впливає на поверхню волосяного стрижня, то бальзам проникає глибше та усуває такі проблеми, як сухість чи пошкодження. Мета бальзаму полягає в тому, щоб забезпечити харчування, регенерувати волосся та відновити належний рівень вологості.

Так як принцип дії продуктів приблизно однаковий, використовувати їх одночасно немає сенсу, вони нейтралізують лужне середовище після води та шампуню. У лужному середовищі лусочки кутикули піднімаються, а в кислому – захлопуються. Вибирайте один підходящий вам засіб.

Якщо кондиціонер/бальзам не змивати повністю, волосся буде притягувати весь пил і бруд з вулиці, перетворюючи вашу зачіску на тьмяні “бурульки”. Тому важливо добре обполоснути їх і після шампуню, і після кондиціонера/бальзама.

Цей бальзам ополіскувач відмінно підійшов моєму волоссю, після нього локони стають гладкими, шовковистими, добре розчісуються і легко укладаються. Для своєї вартості відмінний засіб, не гірший від багатьох дорожчих 💰

Коли закінчиться цей бальзам, я із задоволенням спробую й інші з лінійки SuperFood:

🍌Бальзам-ополіскувач "Банан", живлення для сухого і дуже сухого волосся

🥭Бальзам-ополіскувач "Папайя", відновлення для пошкодженого волосся

🪴Бальзам-ополіскувач "Алое", зволоження для нормального і сухих ого волосся

🍉Бальзам-ополіскувач "Соковитий кавун" для тонкого волосся, яке потребує об'єму

Чи пробували ви засоби для волосся Garnier із серії Superfood, як вони вам?