Дарина🦉

Tink Superfood For Body Avocado & Almond Oil

Tink Superfood For Body Avocado & Almond Oil
Tink Superfood For Body Avocado & Almond Oil

Скраб, який завжди на повторі, але на цей раз 🥑 "Авокадо та мигдальна олія". Люблю цей бренд, а саме цей засіб, за доступність, ефективність, і головне, що 1 цей скраб заміняє цілих 3 засоби!

🥑Склад:

Sucrose, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Parfum (Fragrance), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Propylene Glycol, Aqua (Water), Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, CI 42090, CI 19140.

🥑Пакування:

Скраб представлен в пластиковій (прозорій) баночці, кришечка міцно закривається, та має яскравий принт. На баночці є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 330 мл.

🥑Аромат та текстура:

Аромат - освіжаючий аромат соковитої зелені, для мене це мікс огірка, авокадо та зеленого яблука. Вже саме через аромат його треба спробувати. На літо це ідеально. Колір дуже приємний, лагідно зелений, м'ятний.

На шкірі залишається десь годину - дві (а в ванній кімнаті на довго).

Текстура - дуже ніжна, амбразівні частички (цукрові кристали) середнього розміру, в трохи жирнуватій рідині. (олія). Легко наноситься та без труда розподіляється та змивається.

В контакті з водою, дає кремову піну, для мене це і скраб і гель для душу, дуже зручно.

  • Скраб дуже глибоко очіщує, та гарно відлущує шкіру
  • Глибоко зволожує та живить шкіру, завдяки оліям (після нього не потрібен крем або лосьон для тіла)
  • Вирівнює тон шкіри
  • На дотик шкіра м'яка та гладенька
  • Заспокоює поздазнену та чутливу шкіру
  • Дуже економічний в використанні, + це і гель для душу у мене, і поживний крем

🥑Дуже люблю цей бренд, за бюджетність та ефективність засобів, і звісно за величезний вібір продукції!💚

Tink Superfood For Body Avocado & Almond Oil
Tink Superfood For Body Avocado & Almond Oil
Tink Superfood For Body Avocado & Almond Oil
Tink Superfood For Body Avocado & Almond Oil