Дарина🦉

Набір кремів для рук

Набір кремів для рук
Набір кремів для рук

Це точно, набір найкращих кремів для рук! Була раніше знайома з одним кремом із трьох представлених в наборі, і для мне він був самий комфортний!

💞Склад набору: 

  • Крем для рук і нігтів з кератином, сріблом і екстрактом арніки - Shelly Hand And Nail Cream, 45 мл
  •  Крем для рук і нігтів з колагеном, еластином і екстрактом півонії - Shelly Professional Care Hand and Nail Cream, 45 мл
  • Крем для рук і нігтів з алантоїном, екстрактом равлика й олією каріте - Shelly Professional Care Hand and Nail Cream, 45 мл

💞Набір дуже гарно упакован в картону коробочку, виглядає дуже презинтабельно. Дуже ніжне пакування, в рожевих, фіолетових, та м'ятних відтінках. На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

💞Пакування у кремів однакове - міцна туба білого кольору, кришка фліп-топ (міцно закривається), в середині є захист. Стриманий сучасний дизайн, на кожному кремі є свій гарний принт.

Також всі крема дуже економічні в використанні.

Набір кремів для рук

Почну з - крем для рук і нігтів з алантоїном, екстрактом равлика й олією каріте.

💜Особливості Professional Care Hand and Nail Cream бренда Shelly:
- має приємну, легку консистенцію, яка швидко вбирається і залишає на шкірі лише ледь вловимий квітковий аромат;
- алантоїн активізує процес регенерації і прискорює загоєння;
- екстракт равлика активно живить суху і подразнену шкіру, покращує синтез колагену й еластину;
- масло каріте зволожує і заповнює баланс амінокислот, зміцнює нігті і надає шкірі пружності;
- ефект живлення і зволоження зберігається до 24 годин.

💜Текстура - кремова, середньої густоти, білого кольору. На шкірі стає одразу прозорою, легко розподіляється, як кремово-гелевий крем. Приємна та легка текстура, саме на літо, дуже вдала.

Доречі всі крема, як на мене мають однакову текстуру, хоча один мабудь є, самий самий легкий.

💜Аромат - дуже легкий, солодко-квітковий з пудровими нотками, мені нагадує фіолетову фіалку, саме такі в мене асоціації з цим кремом. Аромат відчувається десь пів години.

Всі крема дуже швидко вбираються, протягом 3-5 хвилин, і вбираються в нуль!

Миттєво зволожує шкіру, гарно працює з сухими зонами. Шкіра одразу стає м'якою та гладенькою на дотик.

🌸Особливості Shelly Professional Care Hand and Nail Cream:

- ніжна консистенція і миттєве вбирання;
- тривале зволоження - до 24 годин;
- унікальний комплекс активних інгредієнтів;
- збагачений колагеном і еластином, що відповідають за пружність шкіри;
- містить натуральний екстракт півонії, що має цілющу силу;
- сприяє зростанню здорових клітин шкірного покриву, роблячи його м'яким і гладеньким;
- радує нюх тонким квітковим ароматом.

🌸Текстура - вона схожа на попередній, але саме цей крем мені найлегший, хоча куди, ще легше!

🌸Аромат - теж солодко-квітковий, я чомусь вважала, що тут буде півонія, ні, це якийсь мікс квітів, пудро-ніжний аромат. Тут він мені більш виразний ніж у першого крему. Зберігається теж десь годину.

Зовні ефект від крему такий самий. Це гарний зовнішний вид шкіри, глибоке живлення та зволоження. Едине, що помітила, шкіра виглядає з ним більш пружною, вона ніби розгладилась на очах.

🌸Цей крем став моїм фаворитом з трьох!

💚Особливості Shelly Hand And Nail Cream:

- завдяки кератину зміцнює і відновлює;
- цитрат срібла славиться антибактеріальною дією;
- екстракт арніки відомий цілющим і заспокійливим властивостями;
- має приємний квітковий аромат;
- швидко вбирається, гарантуючи негайний ефект;
- служить джерелом вологи для шкірного покриву і нігтів;
- відчутно пом'якшує шкіру, огортаючи її комфортом;
- перешкоджає розшаруванню нігтьових пластин;
- міні-формат - запорука комфортного застосування.

З цим кремом я знайома, і використала його з задоволенням! По текстурі все як, у першого. Вбирається протьогом п'яти хвилин в нуль.

💚Аромат - легкий свіжий, косметичний аромат, квітів я тут не відчуваю. Це самий легкий для мене аромат з усіх представлених кремів.

💚Мої враження після тривалого використання цим кремом:

  • Крем гарно зволожує та живить шкіру;
  • Миттєво вбирається та миттєво дає результат ;
  • Не залишає ніяких слідів та відчуття жирності;
  • Дуже економічний в використанні;
  • Гарно заспокоює шкіру, усуває почервоніння
  • + Антибактеріальна дія ( ну це завжди актуально)
  • + гарний ефект на нігтях, він суттєво їх зміцнює, і ногтьова пластина виглядає набагато краще.

Як висновок, я дуже раджу всім познайомитись з кремами (і радила раніше), бо краще, по текстурі, ефекту, та результату після тривалого використання, я , ще не зустріла. Доречі я їх використовувала не тільки для рук, бо такого зволоження треба, ще пошукати!

Всім дякую 🦉