Kate Filonenko

Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer

Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer

Обрала для себе консилер від бренду Bless beauty.
Консилер має досить густу та щільну консистенцію, гарно приховує недоліки. Наноситься та розподіляється легко. Не западає в складки та не скочується. З моїм кремом спф не конфліктує. Дуже добре тримається на шкірі (виробник заявляє про стійкість 16 годин), не змазується і не тече. Весь день на святкуванні витримав на 5+, хоч і була спека. Наносила я його під пудру на все обличчя. Це доречі одна з можливих форм нанесення, адже цей чудо консилер виявляється 3 в 1)Тож для мене це супер круто, адже тонального в мене немає, тому коли потрібно легкий макіяж наношу лише пудру La roche posay, а коли треба нафарбуватися на якусь подію використовую консилер замість бази і тоналки під пудру. Чим не ідеальне рішення!?😏
Змиваю я його без жодних проблем гідрофільною олією і після використання негативних сюрпризів не помічала, пори не забив і висипів, чи алергії не викликав. Звичайною водою не змивається, тож і від дощу, поту, або сліз не залишитеся з консилером на одязі і потьоками на обличчі.
В мене дуже чутлива та світла шкіра.
Брала для себе відтінок 1. Світлий без рижини.
Об'єм: 9ml.


Це мій перший консилер, тож порівнювати складно, але об'єктивно оцінити можу. Він з поставленими завданнями справляється на відмінно, ціна дуже приємна, а об'єм великий. Наношу пальчиками. Рекомендую!

Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer
Bless Beauty Camouflage 3 in 1 Concealer