alena.rosee

На хвилі гарного настрою | Aroma Kraina

На хвилі гарного настрою | Aroma Kraina

Аромати оселі часто задають нам настрій та створюють комфорт і певний затишок , тому обираючи аромат влітку , хочется мати максимально свіжий, але приємний запах аромадифузора. Я частенько дивилась на цей дифузор , то тепер можу розповісти його переваги , потестувавши деякий час 🤩

Пакування: виглядає упаковка стильно , це рифлена фірмова коробка , всередині скляний фоакон та бамбукові палички.

Виглядає гарно в інтер'єрі , дизайн лаконічний.

Аромат , стійкість та мої враження:

як і в будь-якому дифузорі можна варіювати кількість паличок тим самим зменшувати чи додавати інтенсивність запаху.

Аромадифузор пахне нереально приємно навіть в шалену спеку , як зараз.

Це дійсно прохолодна хвиля з фруктової води з льодом , немов ви окунулусь в басейн з мінералкою та соковитими ароматними фруктами !

Солодка фруктова мякоть та яскраві цитрусові - ідеальне освіжаюче комбо без типових "свіжих нот".

На мій ніс це мікс Moschino Love Love та DG Light Blue , саме яскраві соковиті цитруси від Москіно, також аромат дуже нагадує Монталь Сонце Капрі , але без монталевського мускусу.

Чудовий вибір , коли хочется в оселі мати аромат гарного настрою , спогадів про шикарний відпочинок , аромат сонячної фруктовою корзинки , десь на середземномор'ї 🌊