ksnklb

Ще один етап глазурування волосся

Ще один етап глазурування волосся
Ще один етап глазурування волосся

З цією маскою мене також познайомила Ta_nyaaaaaaa, і це так влучно, адже я давно хотіла її спробувати 🥰.
Туба досить велика, та гарна, така рожева, 250ml. Кришечка фліп-топ, і тут знову проблемка, адже вона не до кінця закривається з першого разу🤷🏻‍♀️.
Маску дістати з такої туби легко, просто натиснувши на неї.
Консистенція маски мені дуже подобається, насправді, вона гелева, має рожевий відтінок. Та тут є і мінус, вона дуже швидко поглинається волоссям і потрібно наносити велику кількість засобу.
Аромат у цій лінійці мені подобається найбільше з усіх характеристик. Він солодкий, без хімічних чи кислих нот, нагадує печево або цукерки, ну дуже приємний і "смачний". А ще якщо наносити маску, то залишається на волоссі 🥰.
У складі хоч нам і обіцяють олію ши, лимонну кислоту, та він направлений на візуальний ефект.
Маска змивається швидко, адже вона поглинається волоссям і змивати по-факту нічого 🤷🏻‍♀️.
На фото результат миття волосся шампунем з цієї серії, використовувала цю масочку, сушила волосся з термозахистом Joko Blend.
Загалом так, волосся не сплутане, гладке, кінці виглядають об'ємно, можна легко розчесатись, волосся справді близьке до шовковистості. Та є один моментик 🤫. Справа у тому, що виробник обіцяє ефект глазурування волосся, а ззаді тюбика написано "ламінування", і я його не бачу на своєму рівному та гладкому волоссі 🤷🏻‍♀️. І цю маску я використовувала вже не раз, тактильно результат мені подобається, і візуально волосся гарне, гладке та розсипчасте... але ефекту ламінування я не побачила.

Ще один етап глазурування волосся
Ще один етап глазурування волосся
Ще один етап глазурування волосся
Ще один етап глазурування волосся