olenamoli

Un Jardin Sur Le Nil від Hermès

Un Jardin Sur Le Nil від Hermès

Давно хотіла спробувати цей парфюм саме через те, що відгуки були протиречивими: комусь пахне свіжістю ранкової роси, комусь тхне болотом в літню спеку.

Перше моє враження - це сімейство Green Tea. Але такі відчуття тільки на старті перші секунди. Далі розгортається цікава історія. І я можу з впевненістю сказати, що цей парфюм тільки прикидається свіжачком.

Un Jardin Sur Le Nil від Hermès

Початкова нота: Грейпфрут, Зелений манго, Морква, Помідор
Нота серця: Апельсин, Гіацинт, Лотос, Очерет, Півонія
Кінцева нота: Ірис, Кориця, Лабданум, Ладан, Мускус

Більшість заявлених нот я зовсім не відчуваю і здивувалась, побачивши піраміду. Наприклад, не розпізнала жодної квітки.

Стартують Сади Нілу цедрою апельсина та грейпфрута з легкою гірчинкою та травичкою, зігрітою на сонці.
Далі відчувається шкірочка зеленого манго з характерними хвойними нотками. До цього домішується... От ніколи б не подумала, що таке почую в парфумерії - бадилля моркви та зелень з томатів. І вони також теплі, пряні, розпечені літньою спекою.

А наприкінці мені пахне чебрецем, ефірними олійками гірських трав. Розблоковуються дитячі спогади, як ми в Криму з батьками збирали трави, а потім заварювали з них чай.

Болота та неприємних ноток для мене немає в Садах Нілу. Але все ж такі це непростий парфюм - пікантний, травянистий, свіжий та пряний водночас. Не дивлячись на те, що це туалетна вода, стійко тримається, але майже не шлейфить.

Купувати всліпу я б точно не радила. Краще почати знайомство з семпла, тим більше в них щедрі об'єми по 2 мл.