Alina🍒

Користь та релакс в одній баночці від Joko Blend

Користь та релакс в одній баночці від Joko Blend

Всім привіт🌿

Я вже неодноразово говорила про мою любов до різних ванних смаколиків на кшталт пудр, масел чи солей, які є незамінними жителями на моїх поличках)

Тож сьогодні запрошую познайомитись з одним з таких продуктів✨

Користь та релакс в одній баночці від Joko Blend

Сіль приїхала до мене у прозорій пластиковій баночці, у чорних тонах з брендованою наліпкою🌿

Присутні вставки м'ятного кольору, які відсилають до однієї з олій, які присутні у продукті)

Об'єм: 300 g.

Сіль білого кольору, кристалики середнього дроблення, з розсипчатою, дещо пісочною текстурою)

Для себе обрала сіль "М'ята-апельсин", також є ще 3 з іншими олійками🌿

Аромат яскравий та дуже концентрований, вдихаєш ніби ноти хвойного лісу, м'яти та цитрусових, для когось він може бути зарізким, але для мене так пахне рай🤭

Зазвичай я використовую сіль за інструкцією, а саме 3-4 столових ложки на ванну, але коли міксую з піною, то даю трохи менше)

Також можна відштовхуватись від того, наскільки насичену ванну ви готові приймати.

Сіль при розчиненні дає трошечки піни, буквально на поверхні.

Ванна кімната одразу наповнюється м'ятним букетом, бо вона все ж домінує)

Шкіра після використання м'яка та зволожена і це вже не кажучи про релакс та ароматерапію, яка вас однозначно потішить🌿

А в період такої спеки ця сіль стала моїм спасінням, я додаю її в ледь теплу воду і отримую кайфовий охолоджуючий ефект😍

У складі лише три інгредієнти:

  • сіль мертвого моря
  • олія перцевої м'яти
  • олія апельсину

Тож якщо у вас немає алергічних реакцій на ці складові та полюбляєте солі для ванни - це вона🌿

Ідеальна сіль для домашнього спа, яка зробить вашу шкіру гладенькою, зволоженою і водночас подарує розслаблення та чудову арома-терапію✨

В ній прекрасно все, тому якщо такі ванні ритуали вам до душі, то ця сіль обов'язкова до придбання🖤

Дякую кожній за увагу і вдалого тижня🌿