Tanserb

Палетка тіней Revolution & Alexis Stone Transformation Palette

Палетка тіней  Revolution & Alexis Stone Transformation Palette
Палетка тіней  Revolution & Alexis Stone Transformation Palette

Ця палетка топерів вийшла як доповнення до великої матової палетки в колаборації бренду Revolution з блогером та візажистом AlexisSton, і вийшла вона досить давно, але у продажу ще є

Палетка тіней  Revolution & Alexis Stone Transformation Palette
Палетка тіней  Revolution & Alexis Stone Transformation Palette
Палетка тіней  Revolution & Alexis Stone Transformation Palette
Палетка тіней  Revolution & Alexis Stone Transformation Palette

Дві палетки - матова і топпери, за задумом творців, примагнічують один до одного і утворюють одну цілу палетку. Але продавалися вони окремо. Мій погляд упав саме на палетку топерів. Про неї я сьогодні і писатиму.

Оформлення палетки мені дуже сподобалося: стильна довгаста палетка у сріблястому кольорі з контрастним червоним написом. Сама палетка у матовому сріблі, а коробочка – у дзеркальному. Закривається палетка за рахунок примагнічування верхньої кришки. Я думала, що палетка буде невеликою, але ні! Вона реально довга, ось порівняйте її з моєю рукою:

З одного боку виглядає стильно, гарно. З іншого - зберігати таку довгу палетку (довжина 24 см) далеко не зовсім зручно. У палетці 7 рефілів по 1,2 г кожен рефіл.

Що стосується характеристик, то не писатиму про розтушовку, т. к растушевка не про топери. Найкраще наносяться топери пальцем. Виходить швидко, легко та яскраво. Кистями можна пробувати, але буде набагато довше і такої яскравості, як пальцем ви не досягнете. Непогано наносяться спонжем для тіней (я використовувала цей спосіб для стрілок). Ці тіні не маслянисті, а й сухими їх назвати не можна. На шкіру лягають добре, рівномірно. Єдино, рефіли трохи засолюються згодом.

Дивитимемося на відтінки зліва-направо

Перший відтінок – Рожевий шиммер на прозорій основі. Сама ніжність

Другий відтінок – рожевий та блакитний шиммер на бежево-цегляній базі. Гарний відтінок, особливо при штучному світлі,

Третій відтінок – бузково-блакитний шиммер. Цей відтінок іноді йде то в бузковий, то в блакитний, залежно від освітлення чи бази. Красень! Але засолюється найбільше

Четвертий відтінок – блакитний шиммер на прозорій основі. Немов іній на морозному сонці.

П'ятий відтінок – яскраво-синій, індиго в палетці. Але на шкірі він розкривається досить брудним, не надто яскравим відтінком. Його треба нашарувати та бажано використовувати на темній підкладці. За якістю та пігментацією, мабуть, єдиний відтінок, який не дуже гарний

Шостий відтінок – дуохромний зелений на коричнево-бордовій основі. Дає вологий ефект. Такий дуохром зараз зустрічається в кожній другій палетці)) Але по виконанні цей мені подобався

Сьомий відтінок – золотистий шиммер на прозорій основі. Теж ніжний та гарний відтінок

Макіяж перший

Мейк 2 (топери нанесені на кремову підложку відтінка taupe)

Мейк 3 ( синій топер нанесен на стрілочку з чорного гелевого олівця)

Мейк 4 (голубий топер нанесен на підложку з кремових тіней відтінка taupe)

Макіяж п'ятий

мейк 6 (топер лежить на розтушованій стрілочці з гелевого олівця)

мейк 7 (голубой топер на кремових рожевих тінях)

Макіяж восьмий

Чесно кажучи, ця палетка дуже мені сподобалася для денних макіяжів. Будь-який відтінок (крім синього) використовую соло (на базу). А так само неймовірна кількість варіацій макіяжів виходить з різними підкладками! Мої улюблені підкладки для цих топерів: кремові тіні Maybelline (відтінки 40 Permanent Taupe і 65 Goldenrose). Однозначно один із моїх фаворитів серед палеток!