Alyona Fedyk

Deborah Secrets Of Strobing: рідкий хайлайтер для обличчя чи делікатний шимер для тіла?

Deborah Secrets Of Strobing: рідкий хайлайтер для обличчя чи делікатний шимер для тіла?
Deborah Secrets Of Strobing: рідкий хайлайтер для обличчя чи делікатний шимер для тіла?

Deborah Secrets Of Strobing Creamy Highlighter – це повітряна кремова текстура, дуууже багато люмінесцентних частинок, які під дією світла візуально згладжують шкіру та створюють просто казкове сяйво. Чи то я стала такою “сорокою”, чи то дійсно ефект неймовірний, але відвести погляд я особисто не можу))) Для шкіри обличчя, як на мене, він трішки заінтенсивний, а от на відкриті ділянки тіла наношу з величезним задоволенням: ключиці, зона декольте, руки… Я схиляюсь до того, що це все ж таки делікатний шимер для тіла:) І це мене цілком влаштовує.

Deborah Secrets Of Strobing: рідкий хайлайтер для обличчя чи делікатний шимер для тіла?

Колір – шампань з легким рожевим відтінком. Вважаю, що він універсальний, бо після ретельного розтушування і на світлій, і на смуглявій шкірі лишається лише красиве мерехтіння.

До речі, пробувала змішувати хайлайтер з тональним кремом, ефект теж красивий, головне – не переборщити, бо можна сяяти, наче святкова ялинка:) Зрештою, цей хайлайтер більше мені імпонує як вечірній варіант, тому і його розхід в мене мінімальний.

Щодо стійкості, тут, звісно, він програє своїм конкурентам. На вечір ефекту буде достатньо, а от на увесь день – навряд чи. Хоча на базу я його не садила, тому є шанс:)