Ірина 🦋

Органічний ополіскувач для ротової порожнини зі смаком жуйки

Органічний ополіскувач для ротової порожнини зі смаком жуйки

Про український бренд Bisheffect 🇺🇦 я вже розповідала в кількох своїх дописах раніше, тут можна почитати про їхню продукцію, яка є у мене на даний момент у використанні 🛍️ https://club.makeup.com.ua/post/44172/

Зараз у моєму догляді з'явилися засоби для ротової порожнини, про органічну гомеопатичну зубну пасту і її застосування 🪥 я вже розповідала тут https://club.makeup.com.ua/post/44566/

Сьогодні черга допису про органічний ополіскувач для ротової порожнини Homeopathic, який може стати вашим надійним гігієнічним помічником, який подбає про проведення ефективних доглядових процедур.

Активний комплекс засобу заснований на природному мінералі бішофіт, корисні речовини якого борються з мікробами і знімають запалення. Також у складі ополіскувача містяться рослинні екстракти, що забезпечують комплексний оздоровлювальний ефект.

До складу входять: очищена вода, розчин бішофіту - магнію хлорид, молочна кислота, рослинний гліцерин, натуральні екстракти таких корисних рослин як обліпиха, солодка, кора дуба і інші:

🌿 бішофіт - природний комплекс мінералів;

🌿 корінь солодки (екстракт) - протимікробні властивості;

🌿 кора дуба - дубильні, терпкі, антисептичні характеристики;

🌿 календула - протизапальний екстракт;

🌿 обліпиха - зміцнює ясна.

Особливості ополіскувача від Bisheffect:

🌿 не містить барвників, фтору, ефірних олій, парабенів, SLS і SLES;

🌿 для зміцнення зубної емалі (високий вміст магнію);

🌿 поліпшення стану ясен (прибирає кровоточивість, чутливість);

🌿 відновлення мікрофлори рота і горла;

🌿 для лікування гнійних ран в ротовій порожнині.

🌿 стоматологічних проблемах - гострий зубний біль, карієс, пульпіт, гінгівіт, пародонтит;

🌿 оголеній шийці зуба;

🌿 захворюваннях горла - ангіна, фарингіт, набряк гортані;

🌿 атиповому видаленні зубів;

🌿 імплантації;

🌿 синус-лифтингі.

Сфера застосування досить широка, тому що ополіскувач без фтору полтавського виробника має чітко виражені протимікробні властивості. Потрібні речовини при полосканні потрапляють на уражену або травмовану ділянку. Запалення знімається, зупиняється подальше розмноження хвороботворних бактерій.

Зовнішній вигляд та інші характеристики: Великий пластиковий темний флакон з кришкою, що відкручується, на 500ml. Є захист від першого розтину, у вигляді наклейки на ковпачку, що особисто мене дуже тішить ☺️Рідина консисенції води темно-зеленого кольору 💚. Смак такий самий як у зубної пасти, про яку я розповідала, у мене він асоціюється з м'ятною 🌱жуйкою в платівках зі стрілкою Wrigley Doublemint, але не солодкий. Смак дуже незвичайний гіркувато-солонуватий, солодощі зовсім трохи віддалено.

Органічний ополіскувач для ротової порожнини зі смаком жуйки

Спосіб застосування: необхідно набрати в стакан близько 20 мл засобу, після чого протягом 30 секунд ополіскувати рот. За необхідності засіб можна розбавити водою.

Я набираю засіб відразу в ковпачок від ополіскувача, мені так зручніше, ніж бігати щоразу за склянкою та відміряти 30мл, в ковпачку я не знайшла поділів по яких можна відміряти потрібну кількість ополіскувача, тому для першого разу відміряла колачком від іншого ополіскувача концентрату, який я до речі використовую вже багато років Amway Glister про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/35105/

На фото додала як ці 30ml виглядають, це майже повний ковпачок. Я засіб не розбавляю водою, так на відміну від багатьох ополіскувачів, наприклад таких як Listerine, де можна взагалі отримати опік слизової оболонки, цей практично не пече 🔥. Смак незвичайний, але для мене він приємний, за рахунок присмаку м'ятної жуйки, солодощі в ополіскувачі практично немає, для мене це теж плюс, то після деяких солодких я відразу хочу пити 😂

У моєму випадку ополіскувач справляється з додатковим освіженням дихання, так само якщо в роті є якісь ранки, вони швидше гояться 😉 решту лікувальних властивостей перевірити поки не вдалося

Також для тих хто любить непечучі ополіскувачи як я, може ще порадити від Elmex для чутливих зубів , допис про нього https://club.makeup.com.ua/post/33213/

Чи користуєтеся ви ополіскувачами для рота, якщо так, то які ваші улюблені які могли б рекомендувати спробувати?