MAXIMOVA🌷

Розпаковка Lunnitsa

Розпаковка Lunnitsa

Я вперше познайомилась з доглядовою косметикою для обличчя даного бренду і вже місяць не можу відірватись від цих баночок! Але подробиці про кожен засіб будуть в наступних дописах, а зараз про те, як українські бренди стараються оформлювати пакунки, щоб нам було приємно і красиво то все відкривати.

Естетика починається з розпаковки

Мені приїхала крафтова коробочка з відтиском логотипу і назвою бренду, збоку додатково для захисту була заклеїна наклейкою. А всередині продукти акуратно загорнуті в білий папір. Я так люблю звуки шуршання цього паперу при розпаковці☺️

Продукти в коробці, які мають імовірність до протікання були додатково заклеєні та загорнуті в плівку👌

Розпаковка Lunnitsa
Розпаковка Lunnitsa
  • гель для вмивання
  • зволожувальний крем для обличчя
  • пади/пілінг-диcки з AHA-киcлoтaми (це новий для мене продукт, цікаво було спробувати)

В цьому відео відкриваю кожну баночку, можете розглянути, як все упаковано. Окремо хочеться відзначити аромати, це індивідуальна тема звичайно, особисто мені дуууууже подобається ароматизація всих продуктів😍 вони свіжі і приємні, подобається у вечірній рутині відчувати такі ноти, це заспокоює.

Дизайн пакувань мінімалістичний в білих кольорах з елементами дерева (чи то бамбук можливо). Баночки красиво виглядають на поличці у ванній🤍