Alina_Demchenko

Справився за секунду : Girlwood I Want It All Lip Balm

Справився за секунду : Girlwood I Want It All Lip Balm
Справився за секунду : Girlwood I Want It All Lip Balm
Справився за секунду : Girlwood I Want It All Lip Balm
Справився за секунду : Girlwood I Want It All Lip Balm

Проблема сухих губ переслідує мене роками і засоби за їх доглядом - на першому місці в моїй косметичці. Тож не дивно що нові бальзами то і діло, попадають до моєї косметичці. На цей раз до неї потрапив "дуже сильний" ( то не сарказм, то назва) бальзам для губ від Girlwood. З брендом я вже знайома, якість продукції вражає. А відгуки від дівчат на цей засіб - вражають.

Бальзаму аж 20 грам !!! В стіках бальзамів в середньому 4-6грамів, в тубі ( наприклад Memade чи Carmex) - 10. А тут аж 20!!! Як на мене, це дуже вигідний об'єм для такиї людей як я ))

Продукт знаходиться у м'якій білій тубі, зі скошеним гладким носиком. Туба в свою чергу - в ніжно рожевій картоній коробочці. Все пакування виглядає естетично і мило. Текстура засобу доволі приємна: вона спочатку довоі щільна, густа, але при контакті зі шкірою розтікається по губам. Бальзам має приємний цитрусово-медовий аромат з ніжними нотками, які чимось нагадують виноград . На смак ( ну я випадково, чесно ахахах) - бальзам солодкватий. Хоча продукт має трошки теплий відтінок, на губах це ніяк не проявляється. Дрібний шимер, який я спершу не помітила , виглядає природньо і робить губи візуально більше.

Продукт доволі швидко вбирається і так само швидко показує результат. Губи стають м'якими, більш гладкими. Він не відчувається на губах, не липне. Бальзам на довго зволожує їх, допомагає придбати нерівності і якісно підготувати губи для нанесення декоративного засобу.

Алергічної реакції продукт не викликав, хоча має достатню кількість натуральних інгрідієнтів.

Мені продукт дуже сподобався, але наразі буду старатися сховати його : зберігати треба від 5+ до 25+, а в мене в кімнаті зараз 32 градуси .

Продуктом я дуже задоволена, особливо об'ємом - бальзамів для губ не буває багато.

Справився за секунду : Girlwood I Want It All Lip Balm
Справився за секунду : Girlwood I Want It All Lip Balm
Справився за секунду : Girlwood I Want It All Lip Balm
Справився за секунду : Girlwood I Want It All Lip Balm