Darina🦉

Тонуємо волосся вдома

Тонуємо волосся вдома

Мій улюблений бренд Meloni, випустив круту новинку - 🎀Тонувальну маску для волосся. Я фарбуюсь один-два рази на рік, а колір підтримую спеціальними засоби для волосся, тож для мене ця новинка дуже актуальна!

🎀Особливості та переваги (від виробника):

  • Рівномірне розподілення — ніжна консистенція маски дозволяє легко та рівномірно наносити її на волосся, забезпечуючи однорідний тон без плям.
  • Популярні відтінки — колекція представлена у декількох модних кольорах, що дозволяє обрати відтінок за індивідуальним смаком.
  • Безпечне забарвлення — формула маски дозволяє змінити колір волосся, не пошкоджуючи його структуру, що є важливим для здоров'я волосся.
  • Захист від тьмяності — маска надає волоссю блиск, захищає від втрати кольору та тьмяності.
  • Покращення текстури волосся — регулярне використання маски робить волосся гладеньким, еластичним і шовковистим на дотик.
  • Натуральність — відсутність силіконів і парабенів у складі робить цей продукт безпечним і привабливим для тих, хто віддає перевагу натуральному догляду за волоссям.

🎀Основні інгредієнти:

Шовковий гуар — натуральний кондиціонер, який забезпечує легке розчісування та блиск волоссю.

Олія жожоба — інтенсивно зволожує, відновлює волосся, запобігає його ламкості.

Оливкова олія — багата на антиоксиданти, вітаміни A та E, які живлять волосся та сприяють його зміцненню.

Кокосова олія — глибоко проникає у структуру волосся, надаючи йому м'якість та еластичність.

🎀Представлена маска в зручному форматі - міцна туба, гарної якості, кришечка фліп- топ, добре працює. На звороті, є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 200 мл.

🎀Текстура та колір:

Текстура - кремово гелева, дуже легка. Дуже легко та рівномірно розподіляється по волоссю. Завдяки текстурі маска дуже економічна ( я користуюсь один раз на тиждень).

🎀Колір - я обрала Pudra, довго обирала між нею та Caramel (цю спробую в наступний раз). Колір ніжно рожевий, такий квітково-пудровий.

На перший погляд, мені він здався не дуже насиченим саме для мого волосся (бо мені хотілось більше затонувати перехід біля коріння (фото в каруселі), але все вийшло дуже вдало, ще і з першого використання!

Стосовно кольору, він не фарбує шкіру, коли змиваєшь маску з волосся, вода прозора (це дуже мене радує, що не треба потім мити ванну кімнату!).

🎀Аромат - легкий, квітково пудровий (як і колір), на волоссі не залишається.

🎀Як використовувала?!

Вимила шкіру голови очищующим шампунем Deep Cleansing від Meloni ( про нього писала тут https://club.makeup.com.ua/post/44991/ . Трохи підсушила волосся рушником.

Нанесла маску на чисте, вологе волосся.

Рівномірно розподілила по всій довжині волосся, уникаючи коренів.

Залишила на 20 хвилин для інтенсивнішого кольору.

І ретельно змила водою.

🎀І результат вразив з першого використання.

  • Дуже гарний вийшов природній колір.
  • Маска добре затонувала жовтизну та перехід біля коріння.
  • Надала такого перлинно-рожевого відтінку (мені здається на білявках, вона спрацює ще краще). Відтінок лягає дуже рівномірно.
  • Волосся дуже м'яке та легке на дотик
  • Глибоко зволоженне
  • Волосся не стирчить в різні боки
  • Дуже блискуче, воно як шовк на вигляд та на дотик
  • Волосся виглядає, ніби я пофарбулась в салоні

Дуже задоволення результатом, отримала і круте тонування (без всяких "спец ефектів), і корисний догляд за волоссям👌🏼!

100000000 разів раджу звернути увагу за цей засіб, і бренд взагалі💗

Тонуємо волосся вдома
Тонуємо волосся вдома
Тонуємо волосся вдома
Тонуємо волосся вдома
Тонуємо волосся вдома
Тонуємо волосся вдома
Тонуємо волосся вдома