Дарина🦉

Пудра компактна

Пудра компактна

Pierre Rene - новий для мене бренд, моє знайомство розпочалось з цієї - 🖤Пудри Pierre Rene Compact Powder SPF25 ( відтінок - 02 - Basic ). Хотіла собі на літо, легку та світлу пудру, а тут ще побачила, що вона з SPF.

І одразу скажу, що я дуже вдало вгадала з відтінком.

🖤Упакована пудра в картону коробочку.

Сама пудра представлена в чорному пластиковому футлярі, міцної якості. Дуже зручно закривається.

Має два відділення, 1 - це сам засіб, 2 - люстерко та спеціальний спонж для нанесення. Зручно брати з собою. Спонж дуже вдалий доречі, дуже зручно ним працювати, якщо пензлик, то засіб трохи пилить.

Об'єм 8 гр.

🖤Аромат - відсутній.

Текстура - суха, на дотик м'яка, і відчувається одразу зволоження, не типові відчуття, як для класичних пудр

Колір - 02 - Basic , маючи дуже білу шкіру, він мені підійшов ідеально, матовий світлий беж. Колір дуже гарно пристосовується до кольору шкіри.

🖤Містить:

  • SPF25 – захищає шкіру обличчя від шкідливого впливу соняшного випромінювання.
  • Вітамін Е – внтенсивно живить, заспокоює шкіру обличчя.
  • Екстракт алое – зволожує епідерміс, знімає запалення та подразнення.

🖤Не дивлячись на те , що пудра дуже легка по своїй текстурі, вона дуже гарно перекрила мої почервоніння ( на фото в каруселі - шкіра з сироваткою, + SPF 30, та ця пудра, тональний засіб наразі я не використовую).

Вирівняла тон.

Виразний матуючий ефект, для власниці жирного типу шкіри це важливо.

При цьому дуже комфортні відчуття, шкіра зволожена.

Гарно поводить себе протьогом дня, добре поглинає виділення себуму.

Тож пудрою я залишилась задоволена!

🖤

Пудра компактна
Пудра компактна
Пудра компактна
Пудра компактна
Пудра компактна
Пудра компактна
Пудра компактна
Пудра компактна