Zhukovka

Новинка від Avenue des Parfums

Новинка від Avenue des Parfums


Рада представити вам новий продукт від відомого українського бренду Avenue des Parfums – спрей для тіла "Royal Monaco". Ця новинка вже завоювала серця багатьох, і я поясню вам, чому це самий чудовий вибір для щоденного використання☺️

Спрей для тіла "Royal Monaco" випускається в зручному об'ємі 200 мл. Це ідеальний розмір для того, щоб завжди мати улюблений аромат під рукою, куди б ви не вирушили. Крім того, зручний дозатор-спрей дозволяє легко наносити аромат, рівномірно розпилюючи його на шкіру і одяг. Незважаючи на інтенсивність аромату, він залишається легким та ненав'язливим. Для літа просто ідеальний!

Жоден інший спрей не може зрівнятися зі складом "Royal Monaco". Починаючи з верхніх нот, відчуємо морські ноти та рожевий перець, які надають свіжості та легкості. У серці аромату – жасмин, який додає ніжності і витонченого шарму. На завершення мускус і сандал створюють м'яку і привабливу базу. Цей аромат нагадує відомий парфум L'Imperatrice, забезпечуючи вишуканість та стиль на кожен день.

Обожнюю формат спрею, особливо влітку ! Він супер ароматний, насичений , проте не задушливий 💖 Я з тих, то щедро розпилює міст на кожну частинку себе і в кінці робить хмаринку над головою аби аромат бережно огорнув волосся ✨ Навіть при такому використанні спрей від Avenu Des Parfums дууууже економний 😉

На тілі відчуваю гру нот протягом 3х годин , далі можна вловити лише базу 🌸 А от на одязі і наступного дня можу вловити цей впізнаваний і незабутній аромат 💃🏻 Тому, якщо ви у пошуках ідеального варіанту на літо, не переймайтесь, я знайшла його за вас ⬇️