red_dragon

SIMPLE: накупила гелів з запасом

SIMPLE: накупила гелів з запасом

Я просто обожнюю цей гель для вмивання від Simple. Придбавши продукцію бренду всього один раз, я була дуже задоволена результатом і тепер я продовжую купувати та знайомитись з новими продуктами від цієї компанії. Мені дуже приємно використовувати продукт, який створений з відповідальністю: Не тестується на тваринах, пакування з перероблених матеріалів та зменшеним вмістом пластику. А також у складі якого не міститься: барвників, віддушок, агресивних хімічних речовин, які можуть пошкодити шкіру, мила, етилового спирту, мінеральних олій та без компонентів тваринного походження.

SIMPLE: накупила гелів з запасом


Засіб гарно піниться, має густу консистенцію = розхід економний, потрібна горошина гелю для повноцінного використання, він чудово підходить для моєї чутливої шкіри. Після використання шкіра обличчя стає м'якою та пружною, гель усуває запалення та почервоніння. Не можу не відмітити хорошу ціну, зазвичай в це діапазон від 107 грн до 135 грн.

В парі з кремом Simple вони створюють ідеальне комбо по догляду за шкірою обличчя.

Дуже раджу спробувати цей засіб та вступити в "клуб прихильників SIMPLE" ❤️