getejra

Глиняна маска від Elen

Глиняна маска від Elen
Глиняна маска від Elen

Цю маску отримала від мейкапа в подарунок. Одразу зайшла на відгуки і вони мене трохи насторожили, тому довго вагалась пробувати її чи ні. Але я була б не я 😁

Отже, що нам обіцяє виробник:

"Особливості чорної глини бренда Elen Cosmetics:
- збагачена активованим вугіллям і екстрактом алое вера;
- має сильну адсорбувальну здатність;
- регулює роботу сальних залоз, усуваючи зайву жирність;
- бореться з висипом вугрів і запальними процесами;
- зволожує, пом'якшує і заспокоює шкірний покрив;
- сприяє більш активному надходженню кисню у клітини;
- відновлює мінерально-сольовий баланс шкіри;
- надає очищувальну дію, звільняючи пори."

Прочитавши у відгуках, що вона жахливо вимивається, я одразу взяла рукавички і це було дуже правильно.

Глиняна маска від Elen

Я обрала варіант маски для обличчя, але виробник ще пропонує як маску для волосся, обгортання для тіла та розведення у воді для ванни. Одразу скажу що це був найкращий вибір, бо не уявляю як би я вимивала волосся та відмивала ванну - магічною губкою хіба що 😁 Розвела до консистенції густої сметани та нанесла на волосся.

І тут маска одразу зацікавила мого котусика. Він її і лизав, і кусав, і переслідував мене по всій квартирі, поки вона підсихала 🤣

Висиділа з маскою хвилин 10, жодних неприємних відчуттів не було. Я вже начиталась, що змити маску водою неможливо, але вирішила спробувати сама. І це дійсно так, бачимо результат на фото)

Але також швидко відмився миючим.

Гідрофілкою глина вимилась швидко та ідеально, потім ще тонер (на спонжі залишилось трохи сірого відтінку).

І ось тепер про результат:

Я не відчула жодного зволоження, навпаки: шкіра дуже підсушена, настільки, що після сироватки наносила крем, хоча зазвичай вдома, коли в квартирі 32, такого не роблю. І я не побачила жодного очищення пор: як було так і залишилось. Єдине, що помітила - шкіра більше матова і не блистить, тобто її дійсно підсушило,але при тому для мене це не найприємніші відчуття: хочеться мастити і мастити обличчя зволожувальнии кремом.

Тому навряд я ще раз використаю її для обличчя, але, можливо, перед тим як поануватиму мити ванну - полежу в ній з глиною 🤣

Та я вдячна цій масці за емоції - вона мені нагадала як колись в Євпаторії на лимані ми обмащувались лікувальною глиною всі і робили з неї такі "костюми": рукавички, пояс, панчохи 🖤