danabeauty

НАЙКОМФОРТНІША гідрофільна олія | CELIMAX

НАЙКОМФОРТНІША гідрофільна олія | CELIMAX

Ти у пошуках комфортної гідрофільної олійки, що не забиває пори, ретельно очищає шкіру від макіяжу та спф? Тоді цей допис точно для тебе!

Розповідаю про корейську гідрофільну олію з жожоба Celimax 💜

Механізм дії гідрофільних олій простий: основою продукту є олія, яка має гідрофобні та гідрофільні частинки.
💧 Гідрофобні частинки здатні притягувати та розчиняти жирові забруднення та залишки макіяжу.
💧 Гідрофільні частинки, своєю чергою, взаємодіють з водою та перетворюється на легку емульсію, яка змивається теплою водою, не залишаючи жирного блиску або відчуття жирності.
Крім основи – натуральних та мінеральних олій – структура засобу містить емульгатори, антиоксиданти та ефірні олії.

🧴 Мініатюра об'ємом 20 мл, що достатньо для повноцінного знайомства з засобом.
Дуже зручна пляшечка для подорожей/у косметичку/на ночівлю
Повнорозмірий об'єм - 150 мл

Пляшечка виготовлена з міцного пластику та надійно закручується кришечкою.
Окремий плюс - наявність захисної плівки! Рекомендую перестрахуватися і не знімати її, так у сумочку точно нічого не проллється.

Аромат - цитрусовий🍋, зовсім ненав'язливий, приємний. Я не любителька ароматних засобів для обличчя, але цей мені сподобався)

💦 Консистенція легка, масляниста. У порівнянні з моєю попередньою гідрофільною олією The Skin House - Celimax комфортніша по текстурі, але більш рідка.
При взаємодії з водою вона добре емульгується, внаслідок чого утворюється біла емульсія.

Склад олійки дуже багатий. Зокрема, тут є:

💜 емоленти, емульгатори
💜 олія бергамота
💜 олія лімнантесу білого
💜 олія жожоба
💜 соняшникова олія
💜 мигдальна олія
💜 оливкова олія
💜 олія виноградної кісточки
💜 олія кісточок абрикосу
💜 зелений чай, екстракт плодів японського перцю та корейської квітки паскви

Гідрофільна олія Celimax чудово справляється зі своєю задачею: вона швидко та дбайливо розчиняє водостійкий макіяж та сонцезахисний крем, легко перетворюється у емульсію та змивається теплою водою.


Печіння гідрофільна олія НЕ викликає та НЕ залишає плівки на шкірі. Вона економна, та за весь час використання (а мініатюри мені вистачило майже на місяць) олія не викликала нових запалень, попри те, що я маю комбіновану проблемну шкіру.
Після гідрофільної олії використовую гель для вмивання, шкіра м'яка на дотик та добре очищена☺️

Якщо ти у пошуках класної базової олійки для демакіяжу - раджу її спробувати 💜