Ta_nyaaaaaaa

Хвалять усі, але я не в захваті | Про два натуральних шампуні Comex Ayurvedic Natural

Хвалять усі, але я не в захваті | Про два натуральних шампуні Comex Ayurvedic Natural
Хвалять усі, але я не в захваті | Про два натуральних шампуні Comex Ayurvedic Natural

Про шампуні Comex чула у клубі лише схвальні відгуки, їх було дуже багато. Тому я теж вирішила спробувати ці шампуні. Придбала їх ще взимку, користуюся з паузами чимало часу. І якщо один шампунь мені плюс/мінус сподобався, але без захвату, то до іншого багато питань.

Відгуки про негативний до від даються мені складно, тож довго відкладала його.

Хвалять усі, але я не в захваті | Про два натуральних шампуні Comex Ayurvedic Natural

Шампунь в об‘ємі 75 мл, однак виробник представляє більші формати: 150 мл, 250 мл., 500 мл і 1000 мл.

Ціна дуже гарна, стартує від 55 грн.

Кришечка у форматі фліп-топ, загалом функціонує гарно, не протікає.

Шампунь має консистенцію ближче до рідкої, коричневого кольору.

Аромат - те, що найбільше не сподобалося у ньому. Він наче і трав’яний, але особисто мені пахне наче дегтярне мило.

Склад натуральний, немає за що посварити. Не містить sls, парабенів, натомість активами виступають aha-кислоти, амла, кератин, кокос, молочна кислота.

Піниться дуже слабо, утворює кремоподібну піну. Через це чималий розхід.

Я уже писала відгук під товаром, що шампунь не сподобався мені, бо погано промиває шкіру голови навіть за умови намилювання 3 рази.

Виробник порадив наносити за раз кількість не більшу 5 копійок, після чого залишати шампунь на шкірі голови на декілька хвилин, щоб він міг подіяти.

Так я теж робила, але жодних змін не помітила 🤷‍♀️

Голова брудниться швидше - уже на другий день, при тому, що зазвичай я мию голову раз у 3-4 дні.

Жодних позитивних змін стосовно зменшення випадіння чи укріплення я не помітила, але і не користувалася ним на постійній основі.

Моя оцінка 6/10.

Просто через те, що не зробив нічого поганого. Недостатньо свіжості, піни і категорично не подобається аромат.

З цим шампунем у мене склалися справи краще.

Стосовно об‘єму, дозатора, ціни - все те саме, що і в попередньому, що розказувала вище.

Аромат мені сподобався набагато більше, він хоч і натуральний трав‘янистий, але свіжий і загалом приємний.

Колір також відрізняється - такий ніжний бірюзовий, напівпрозорий.

Склад також потішив, у ньому активними компонентами виступають бетаїн, евкаліпт, кокос, молочна кислота.

Піниться цей шампунь так само дуже посередньо, нагадуючи кремову дрібну піну.

Для одного якісного промивання шкіри необхідна кількість, що точно більше за 5 копійок, що б не казав виробник.

Шампунь має легку охолоджуючу, освіжаючу дію.

Залишаю на декілька хвилин, після чого змиваю і так промиваю двічі, інколи тричі, в залежності від відчуттів.

Шампунь дійсно допомагає позбутися лупи, лущень, сухості.

Не пересушує довжину, не спокутує волосся.

Загалом сподобався краще, ніж попередній.

Моя оцінка 8/10.

Насправді, враховуючи вартість натуральний гарний склад цих шампуней, можна виправдати розхід. Однак я навряд чи повторю їх. Мені більше подобаються шампуні, що гарно промивають навіть невеликою кількістю засобу, а також ті, що мають краще піноутворення.