saybeautyk

Bless Beauty Blusher

Bless Beauty Blusher
Bless Beauty Blusher

Моя колекція румʼян нарахувує близько двох десятків продуктів цього виду. У мене є сухі продукти, матові, з шимером, cream-to-powder.

Всі вони по-різному поводять себе на шкірі та у нанесенні.

Але сьогодні я хочу розповісти про суперкомфортні румʼяна, що легко наносяться, не пилять, не лишають плям і з якими впорається навіть дитина.

Bless Beauty Blusher знаходяться в круглому пластиковому пакуванні, що легко і без зайвих зусиль відкривається.

У мене відтінок 01 - рожевий, без рижинки. Я люблю такі відтінки, ціленаправленно його обирала.

Обʼєм румʼян - аж 5 грам, їх вистачить надовго)

Відтінок дуже красивий, він ніжний та водночас такий літній, ягідний. Мені нагадує той самий природний румʼянець.

Окрім цього, в лінійці представлено ще 3 відтінки румʼян (а загалом їх 4).

Наскільки я памʼятаю з оглядів дівчат, то 02 - більше персиково-рудий, а 04 чудово підійде в якості бронзеру.

Blusher мають хорошу формулу: це сухі румʼяна, що не пилять і не кришуться.

Багато бюджетних румʼян грішать цим, але тут такої проблеми немає. Вони не нагадують крейду.

Набираються на пензлик легко, я завжди струшую перед нанесенням на шкіру.

Пігментація у них середня - тобто, пляму поставити майже неможливо (як на мене). Вони невагомо наносяться і так само легко розтушовуються.

Пропоную подивитися відео з моїм макіяжем продуктами Bless)

Там видно, як виглядають румʼяна на обличчі.

Та все ж таки я додам ще фото для наглядності.

Мені дуже подобається цей свіжий рожевенький румянець 🍓

Bless Beauty Blusher - доволі якісні румʼяна, які чудово підійдуть як профі, так і новачкам.

Знову ж таки, мені дуже подобається якість косметики Bless, тому що за невеликі кошти ми отримуємо продукт, що легкий в роботі і гарно виглядає в макіяжі.