Дарина🦉

Манго манго, більше манго!

Манго манго, більше манго!
Манго манго, більше манго!

Олія для губ від Sovka Skincare🥭, збавила багатьох саме своїм зовнішнім виглядом. Це так мовити "деформована" туба, з дуже міцного прозорого пластика, який схожий на скло.

Це засіб - це прикраса, прикрашає поличку з косметикою.

Гарна масивна кришечка, разом з апликатором, міцно закручивається, аплікатор м'який, фетровий, вдалої форми. Об'єм 5 мл.

🥭Особливості Sovka Skincare Lip Oil Alfonso Mango (від виробника):

- містить натуральну олію жожоба та какао-масло, які забезпечують інтенсивне живлення та регенерацію шкіри губ;
- збагачена вітаміном Е, який чинить антиоксидантну дію та захищає губи від негативного впливу навколишнього середовища;
- має легку й нежирну текстуру, яка не склеює губи та не залишає відчуття липкості;
- не містить шкідливих компонентів, таких як парабени, силікони, мінеральні олії;
- має приємний солодкий аромат манго;
- містить натуральний харчовий барвник, який надає губам легкого рожевого відтінку;
- випускається в ергономічній тубі, доповненій аплікатором.

🥭Текстура - гелево-олійна, дуже легка та ніжна, вона не липка та не жирна. Дуже комфортна, і головне волосся не прилипає. Середьої густоти консистенція, яка не тече! Легко розподіляється, та залишає тільки комфортні відчуття!

🥭Аромат - ну це справжне для мене задоволення! Манго, натуральний, стиглий та солодкий манго, без хімозності. На губах не відчувається.

🥭Відтінок - прозорий з жовтуватим підтоном. На губах він прозорий, підсилює мій природній колір.

  • Олійка дуже глибоко зволожує та жить шкіру
  • Позбуває лущення після першого використання
  • Сприяє швидкому загоєнню та регенерації шкіри губ
  • Вона дуже легка та не вагома
  • В порівнянні з іншими олійка, набагато довше тримається на губах
  • Доволі економічна в використанні
  • Ця соковита туба дуже мені підіймає настрій
  • Ну і звісно аромат, бо аромат манго мій улюблений!
  • Гарний варіант захисту на кожен день

🥭Доречі на сайті, є гарні наборчики, різноманітні засоби разом з косметичкою, дуже крута та яскрава ідея для подарунку!

Дякую за увагу 💗

Манго манго, більше манго!
Манго манго, більше манго!
Манго манго, більше манго!
Манго манго, більше манго!
Манго манго, більше манго!
Манго манго, більше манго!
Манго манго, більше манго!
Манго манго, більше манго!