Алла

Іспанський брат-2

Іспанський брат-2

У попередньому пості я вже писала свої враження про крем для шиї від іспанського бренду Sisbelacosmetics. Тепер я затестила крем для шкіри обличчя цієї ж марки.

Про мою особливу любов до іспанської косметики теж можна прочитати в одному із моїх попередніх постів.

Отже, що пропонує виробник.

Серія: anti-aging.

Призначення: від зморшок, відновлення, зволоження, розгладження.

Об'єм: 50ml.

Інгредієнти: aha-кислоти, алантоїн, алое вера, вітамін а, гіалуронова кислота, касторова олія, макадамія, молочна кислота, мочевина, пантенол, протеїни.

Формула засобу: з гліцерином.

Антивіковий крем для обличчя від бренда Sisbela здійснює комплексний догляд за шкірою, який протидіє ознакам її старіння. Він сприяє зменшенню зморшок, покращує тонус і еластичність епідермісу, надає йому здорове сяйво і усуває тьмяність. Такий косметичний засіб активізує процеси регенерації шкірного покриву, робить його гладким, ніжним, пружним і м'яким на дотик.

Особливості Sisbela Anti-aging Facial Cream:

- має насичену щільну консистенцію і приємний свіжий аромат;

- органічний кремній чинить омолоджувальну дію;

- екстракт алое, гідролізований протеїн сої та сквалан заспокоюють, зволожують і пом'якшують шкірний покрив;

- комплекс RNA/DNA захищає шкіру від негативного впливу вільних радикалів;

- токоферол забезпечує антиоксидантний ефект;

- гіалуронова кислота підтримує оптимальний рівень вологи в епідермісі;

- пантенол виконує відновлювальну функцію;

- ретинол вирівнює тон і мікрорельєф обличчя;

- підходить для всіх типів шкіри;

- дерматологічно і офтальмологічно протестовано.

Що мені сподобалося. Скляна баночка. Це той випадок, коли береш крем до рук і одразу відчуваєш якість. Баночка важкенька, в моєму улюбленому кольорі Тіффанні.

Крем не такий густий, як крем для шиї. Вбирається добре, для мене не жирний. У мене вікова комбінована шкіра. Після крему вона має більш зволожений вигляд, зморшки стають не так явно видимі. Крем має ледь вловимий приємний аромат. В цю жахливу спеку поводився просто ідеально, не скочувався на шкірі.

Чи буду рекомендувати? Так. Чи куплю ще щось із цієї серії - однозначно.

Іспанський брат-2
Іспанський брат-2
Іспанський брат-2
Іспанський брат-2
Іспанський брат-2