olena_glossy

Рисова пудра: знахідка для проблемної та жирної шкіри

Рисова пудра: знахідка для проблемної та жирної шкіри

Пудра чудова, гарно матує і для проблемної шкіри буде ідеальним варіантом. Чому? Натискай “Дізнатися більше”, щоб прочитати огляд.

Чи знали ви, що тальк може бути комедогенним компонентом? А він, у свою чергу, головний герой більшості сухих косметичних продуктів, не важливо чи бренд дешевий, чи дорогий. Чому? Бо це дуже дешевий компонент.

Я той щасливчик, кому тальк забиває пори і до цього висновку йшла дуже довго. Щоправда, встигла дослідити, що для мене це бомба повільної дії. За декілька днів нічого не буде (при якісному очищенні шкіри), але от при щоденному використанні проблеми гарантовано.

Яке рішення знайшла для себе? Використання пудри без тальку. А от з рум’янами чи хайлайтером інколи можу грішити, адже вони йдуть вище тонального та пудри, та й не щодня ними користуюсь.

Хорошим варіантом безталькової пудри є рисова пудра від польського бренду Paese. Тішить те, що доволі часто її можна придбати з хорошою знижкою.

  • Об’єм: 10 та 15 г
  • Термін придатності після відкривання: 24 міс

У картонній коробочці міститься шайбоподібна баночка. Низ прозорий, тож видно скільки продукту міститься в ній. Кришечка бежева з нанесеним логотипом. Всередині міститься проміжна кришечка з дірочками, прокручуючи яку можна закривати та відкривати отвори.

Склад супер мінімалістичний: Oryza Sativa (Rice) Powder (рисова пудра), Magnesium Stearate (стеарат магнію), Parfum (віддушка), Phenoxyethanol (консервант), Ethylglycerin (консервант).

Особливості пудри:

  • Пудра білого кольору, наче борошно. По факту при нанесенні - безбарвна.
  • Має легкий солодкавий пудровий аромат.
  • Відсутня пуховка, тож потрібен пензлик, яким будемо наносити пудру.
  • Якщо брати з собою пудру в сумку, потрібно пам’ятати закривати отвори проміжною кришечкою, щоб не було сюрпризів.
  • Може трішки запилювати поверхню при відкриванні баночки.

Враження від пудри Paese Rice Powder:

  • Покращення стану шкіри після переходу з талькової пудри - однозначна перевага.
  • Пудра чудово фіксує макіяж.
  • Гарно матує, що оцінять власниці жирного та комбінованого типу шкіри.
  • На моїй шкірі абсолютно непомітна та невагома.

Моя щира порада: якщо у вас проблемна шкіра, зверніть увагу на наявність тальку у косметиці. Можливо хоча б часткова відмова від таких продуктів допоможе і вам. А цю пудру можу рекомендувати, як непоганий варіант (P.S. у бренду є й інші безталькові варіанти пудр).