MAXIMOVA🌷

Сподобався моїй шкірі

Сподобався моїй шкірі

Особисто для мене крем підійшов ідеально по всим пунктам.

  • За консистенцією він легкий кремово-гелевий, на даний момент літо і він підходить ідеально, не обтяжує, не жирнить, не лягає плівкою.
  • Дуже комфортний, відчувається легко, вбирається десь за 5 хвилин.
  • Надає приємне зволоження, заспокоює, шкіра у гарному стані.
  • У мене комбінована шкіра і з ним немає додаткової жирності.
  • Заявлено, що крем діє на звуження пор, я цого не помітила але бачу, що вони чисті, не забиваються і не виникає надмірного вироблення себуму, що у мене викликає сальні нитки на носі (а вони одразу дають знати, якщо засіб мені не підходить)
  • Варто зазначити, що крем використовувала у вечірній рутині після вмивання гелем і використання пілінг-дисків цього ж бренду.
  • Аромат. Для мене він дууууже приємний, ароматизація всих засобів Lunnitsa, які є в моїй рутині за шкалою - це 10 з 10. Свіжі, приємні, делікатні, насиченість якраз в міру. Запах відчувається після нанесення перші хвилини, а потім поступово зникає.
  • Крем задовільняє мої потреби👌
Сподобався моїй шкірі
Сподобався моїй шкірі
Сподобався моїй шкірі
Сподобався моїй шкірі
Сподобався моїй шкірі
Сподобався моїй шкірі
Сподобався моїй шкірі

В складі є інгредієнти натурального походження, серед яких сквалан, гліцерин, олія насіння кавуна, масло ши, вітамін E, гіалуронат натрію, а також потужний зволожувальний комплекс з трегалози, сечовини, серину, альгіну, пулулану та алантоїну.

Баночка красива, виглядає естетично і в руках відчувається приємно та важко.

Я намагалась через фото показати текстуру крему, його візуальну дію, моментальне зволоження та легкість розподілення. Він залишає дуже комфортні відчуття після нанесення.

Всім «естетікам» притулитись ближче до екранів😂 бо тут все дуууже красиво.

Біла картонна коробочка з логотипом та лаконічним описом на лицевій стороні. Всередині скляна матова баночка з кришкою виконаною з бамбука.

Під кришкою була додаткова пластикова мембрана, я її прибрала, бо для щоденного використання вона мені заважає)

Об’єм баночки досить великий 50 мл, з моїми темпами використання її вистачить орієнтовно на 4 місяці.